Допомога з розмитненням авто

Згідно з українським законодавством, всі транспортні засоби, які були ввезені на територію Україні повинні пройти процедуру розмитнення.

Під час покупки авто за кордоном виникає дуже багато питань в плані його розмитнення. Проходження прикордонного контролю і митних терміналів потребує багато часу.

Ви можете пройти всю процедуру розмитнення самі або скористатися нашою допомогою і зберегти свій час та нерви. З нашою допомогою ви не будете блукати на митниці!  Допоможемо з розмитненням вашого автомобіля!

 

Автоскаути допомагають в виборі авто вже більше 8 років!

 

Обов'язкові платежі при розмитненні авто

  • Ввізне мито

    Згідно закону "Митні тарифи України" ввізне мито складає 10% від митної вартості транспортного засобу (для автомомбілів з Євросоюзу - 7.3%) за виключенням електромобілів ввізне мито на котрі становить 0%, нових легкових авто з об'ємом двигуна більше 3л (5%) і автобуси з об'ємом більше 5л і розраховані на перевезення більше 10 осіб 20%.

  • Акцизний збір

    Для різних ТС він нараховується по-різному і залежить від типу авто (седан, універсал, кросовер), об'єму двигуна і типу (дизель, бензин), віку і т.д. На даний момент існують такі акцизні ставки. Для електромобілів ставки акцизного зброру становлять 0% з 2018 - 2019 роки.

  • ПДВ

    Найбільшу суму в розмитненні становить ПДВ, це 20% від митної вартості авто, акцизного і митного збору.

  • Митне оформлення
Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
Хочу машину

Пригнані авто

Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

Mitsubishi Outlander

2012р. 2.3 дизель, 130kW 6ст. механіка

Ціна 12000$

Перейти детально

MAN TGX 18.540

2010р. 12.0л, 540к.с. автомат

Ціна 13500€

Перейти детально

VW Touareg

2013р. 3.0TDI 150kW 8ст. автомат

Ціна 23900$

Перейти детально