Пошук автомобілів з країн Євросоюзу

Автомобілі з ЄС — знайди машину своєї мрії

Автомобіль — це досить не дешева річ, і тому перед тим, як купити авто, споживачі не тільки оцінюють його технічні характеристики, але й шукають найбільш вигідну пропозицію ціни і якості. Часто такі пошуки ведуть до іншої країни, зокрема до країн Європи. Імпорт нових та старих автомобілів з Європи має багато прихильників в Україні. Як знайти авто, як його пригнати з Європи? Ці, та багато інших питань виникають у кожного потенційного покупця. Підібрати машину, пригнати її та оформити всі необхідні документи допоможуть вам на сайті auto-scout.in.ua.

avto

Пригон авто з Європи під замовлення: переваги придбання за кордоном

У всьому світі автомобіль з предмету розкоші давно перейшов у категорію предметів першої необхідності. Наявність власного транспорту значно економить час і додає більш високий рівень комфорту. Особливо це відчувають мешканці великих міст і віддалених населених пунктів. Машина — це мрія для багатьох людей, але, на жаль, в нашій країні дозволити собі купити нове авто може далеко не кожен українець.

Старі авто з Європи можна купити набагато дешевше, ніж на внутрішньому ринку країни і саме цей нюанс для багатьох стає вирішальним. Саме тому купити старе авто з Європи вже не вважається чимось надприродним або особливим. Такий спосіб придбання стає більш поширеним серед українців, особливо серед тих, хто мешкає у Львові та інших західних областях.

Ринок імпорту легкових та грузових автомобілів (як нових, так і старих) зростає з кожним роком, це означає, що українці охоче шукають машини на Заході. Це пояснюється тим, що у Європі:

  • найкращий стан старих автомобілів: багато хто з фахівців, які проводять оцінку авто вважають, що автомобілі, які імпортуються з таких країн Європи, як Німеччина або Нідерланди, належним чином обслуговуються і перебувають в пристойному стані. Європейці зобов"язані проходити регулярні технічні огляди, які безпосередньо впливають на стан транспортних засобів. Додатковим фактором, що обумовлює загальний рівень технічного обслуговування автомобілів з цієї частини Європи, є стан доріг, а Німеччина є європейським лідером в цій категорії. Саме тому авто з Європи, незалежно від року випуску, буде знаходитися у набагато кращому стані, ніж його український аналог;
  • кращі цінові можливості на вторинному ринку: цілком очевидно, що західноєвропейський автомобільний ринок більш зрілий, ніж в Україні. В країнах Європи продається значно більша кількість авто у порівнянні на 1 тис. населення. З таким великим попитом на нові авто в західних країнах природним наслідком є функціонування великого вторинного ринку. Найголовніше, що машини, які досягають цього ринку, можна купити за дуже доступними цінами.
  • автосалони Європи пропонують значні знижки цін на автомобілі: в останні роки зростає число українців, які бажають купити нове авто в автосалонах Європи. Це особливо справедливо для автомобілів, які відносяться до класів вищого і середнього рівня комфорту. У цьому разі можна заощадити, як на ціні покупки (багато магазинів пропонують високі знижки, до 30% від початкової вартості), так і на обмінному курсі.

Переваги купити авто з Європи цілком очевидні. Питання вибору нового чи старого автомобіля залежить від фінансового стану покупця. Але купити авто в Європі не так просто. Вам потрібно буде вирішити низку питань і зіткнутись з чималими труднощами. Тому правильніше буде доручити цю справу експертам, які краще знають, де і як шукати транспортний засіб за кордоном. Пригнати авто з Європи і здійснити певну процедуру переоформлення машини на нового власника вам допоможуть на нашому сайті.

Пригнати авто з Європи чи купити машину через Інтернет?

Купити авто з Європи можна за дуже вигідною ціною. До того ж, зробити це в наш час досить не складно — можна навіть не виходити з дому. Завдяки Інтернету можна самостійно підібрати авто і знайти спосіб як його пригнати з Європи, але цей процес досить складний і може зайняти багато часу, особливо для неосвідченого покупця. Інший варіант — знайти посередника, який знає специфіку ринку автомобілів в тій чи іншій країні Європи і доручити йому весь процес купівлі-продажу. Звісно, що вам доведеться почекати, поки не знайдеться найбільш підходящий варіант машини, але такий спосіб буде надійнішим. Посередники допоможуть купити авто у Європі і пригнати його в Україну.

Ми імпортуємо легкові автомобілі, фургони та вантажівки під замовлення з країн Європи. В основному ми постачаємо авто з Німеччини,   Нідерландів, Швеції, Швейцарії, Франції, Бельгії, Польщі та Литви. Ми спеціалізуємося на пошуку авто з Європи тільки з оригінальним пробігом, без вади у роботі та інших проблем. Зв'яжіться з нами і повідомте нам автомобіль, який ви шукаєте, і ми знайдемо його для вас. Ви не знаєте, яка машина буде відповідати вашим очікуванням? Який вибрати двигун і обладнання? Яку марку і модель авто ви хочете купити? Використовуючи наш досвід, ми надамо вам професійні консультації при виборі бажаного автомобіля.

Переваги замовлення авто з Європи на нашому сайті:

  • впевненість: при замовленні авто з Європи на нашому сайті ви можете бути впевнені, що ви звернулися до компанії з багаторічним досвідом, фахівці якої професійно виконають перевірку технічного стану і правового статусу машини;
  • економія часу: просто розмістіть замовлення на сайті і через деякий час авто з Європи буде готове до реєстрації;
  • вибір: можливість пригнати авто з Європи певної марки, року випуску, версії кузова або інших варіантів обладнання;

Пошук дійсно гарного авто — це трудомісткий і досить кропіткий процес. На основі спільних переговорів ми визначимо ваш бюджет і марку авто, яке зможе повністю задовольнити ваші потреби. Після опрацювання замовлення ми повідомимо вам, які саме документи потрібні для купівлі, транспортування і підготовки до реєстрації вашого авто з Європи. Ми станемо вашим надійним партнером за кордоном. З нами ви отримаєте правильне авто!

Відгуки наших клієнтів

Маєте запитання? Напишіть нам в мессенджер:

Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
Хочу машину

Пригнані авто

Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

Ford Mondeo

Ford Mondeo

2013р. 120kW, 2.0 Дизель 6ст. автомат

Ціна 9200€

Перейти детально
Nissan qashkai 2

Nissan qashkai 2

2011р. 2.0 дизель, 110kW 6ст. механіка

Ціна 11900$

Перейти детально
VW Caddy 2010

VW Caddy 2010

2010р. 1.6 бензин 75кВт 5ст. механіка

Ціна 9450$

Перейти детально