Пригон авто з Литви

Пригон авто з Литви. Допоможемо купити і доставити авто з Литви. Підбір авто з Литви під ключ.

Автомобільний ринок Литви також як і Польщі являється одним з найдешевших в Європі. При купівлі авто на литовському ринку потрібно бути дуже обережним і не спокушатися на дуже низькі ціни. 

Пригон авто з Литви

Щоб зекономити кошти на придбанні автомобіля та не платити за нього розмитнення, ви можете скористуватися нашою допомогою по пригону автомобілів на литовськії реєстрації.

Оформлення тимчасового ввозу на територію України в наш час набирає обертів. За офіціними данними вже понад 1,5 мільйонів українців їздять на таких авто.

Тому не варто боятися, що на авто накладуть якийсь непомірний штраф чи просто відберуть його у вас.  Приганяємо авто з Литви, допомагаємо з оформленням на рік їзди по Україні. Деталі по телефону: 38(099) 327-74-65 (моб. viber)

Пригон литовських авто під розмитнення

Ми допомагаємо з пригоном авто до кордону України, а також допомагаємо з розмитненням і постановою на облік автомобілів з Литви. Приганяємо як легкові так і вантажні 

Для того щоб пригнати автомобіль під розмитнення по закону «3251» потрібно дотримуватися певних умов:

  • Авто повинно мати сертифікат Євро 5;
  • Вік не старше 5 років, на даний момент від 2010 року; 

Якщо такі умови не було дотримано автомобіль не дозволять розмитнити. Також є обмеження на продаж таких автомобілів. Власник не має права продати автомобіль іншій особі протягом 1 року з дати постановлення на облік. Але можна продати автомобіль по дорученню.

Для отримання більш детальної  інформації звертайтесь за телефоном: 38(099) 327-74-65 (моб. viber) або скористайтеся формою зворотного звязку нижче.

Відгуки наших клієнтів

Для отримання детальної інформації

відправте форму зворотнього звязку і наш менеджер звяжеться з Вами!

Мрієш про авто? Просто звяжись з нами!

Хочу машину

Пригнані авто

Останні авто пригнані з європейських просторів

Mercedes-Benz E200

2014р. 120kW, 2.0 Бензин 7cт. автомат

Ціна 22000$

Детально

Citroen c4

2012р. 1.6D - 80кВт 6cт. автомат

Ціна 11100$

Детально

Renault Grand Scenic 7sits

2013р. 96 kW 6ст. механіка

Ціна 12700$

Детально