2017-09-30
9542

Пригон авто з Литви: процес купівлі, “підводні камені”

Коли постає питання яке авто краще купити, перше, на що хочеться звернути увагу — це якість. На жаль, вітчизняний автопром ще тільки розвивається і мало хто з українців мріє про новенький “Ланос” у своєму гаражі. Скоріше, віддадуть перевагу надійним іномаркам — “Ford”, “Audi”, “Toyota”, “Mercedes” тощо, які роками завойовували і доводили своє лідерство на світовому авторинку. Проте купівля автомобіля — навіть вживаного — тут, в Україні, обійдеться в 1,5 — 2 рази дорожче, аніж якщо, наприклад, пригнати авто з Литви та Польщі. Сьогодні ринок вживаних авто Прибалтики переповнений пропозиціями машин, де українці можуть купити старі авто та запчастини. Хоча добротні автомобілі там попадаються нечасто. Причини попиту на такі машини — це доступна ціна, короткий термін пригону авто з Литви тощо. Чинним законодавством України врегульовано право громадянина на купівлю машини з Європи та її розмитнення за зниженим акцизним податком. На жаль, мало хто з покупців за таких умов звертає увагу на якість автомобіля. Адже дуже рідко в Польщі чи в Литві можна знайти дійсно хороше вживане авто за низькою вартістю. Набагато частіше добротні автомобілі можна пригнати зі Швеції, Німеччини чи Бельгії. Наші автоскаути із радістю допоможуть вам у цьому.

Пригон авто: підводні камені, яких не уникнути

Звичайно, може здатися простим пригнати машину з Литви самотужки, без посередників і митних брокерів. Але тут на непідготовленого споживача чатує безліч неприємностей, які потім можуть завадити як самому процесу ввезення і розмитнення автомобіля, так і викликати подальші проблеми в експлуатації. Наприклад, дуже великий ризик, купуючи авто із Литви, нарватися на шахраїв і придбати биту машину, причому як у приватника, так і у фірми. Такі автомобілі просто косметично підмальовують, інколи переварюють деякі конструкції, а потім видають їх за непошкоджені машини. Дуже багато литовців збирають автомобілі сумнівної якості по всій Європі, реставрують їх, а потім продають наївному українцеві.

До того ж існують певні умови для розмитнення авто за зниженими ставками:

 • авто мають бути випущені після 2010 року;
 • відповідність машини екологічному стандарту Євро-5;
 • об’єм двигуна не більше 2,5 (для дизельних моделей) та 3,0 (для бензинових).

Якщо умов не дотримано, автомобіль розмитнити не вдасться і продати його теж буде неможливо, оскільки власник не матиме права на продаж авто іншій особі протягом року з того моменту, як його авто було поставлене на облік. Сам же процес розмитнення авто — марудна тяганина з оформленням декларацій на кордоні та внутрішній митниці, якої не уникнути. І додаткові витрати, звичайно. Щоб не нарватися на шахраїв, зекономити на придбанні автомобіля (як легкового, так і вантажного) з оригінальним пробігом та не платити за його розмитнення, можете скористатися нашою допомогою з пригону машини на литовській реєстрації. Наші автоскаути допоможуть визначитися з омріяною маркою автомобіля за оптимальною ціною, підженуть його до кордону України, візьмуть на себе весь клопіт з розмитненням і взяттям на облік авто з Литви.  

Як пригнати  машину з Литви без розмитнення?

Наразі наша компанія пропонує послуги пригону авто з Литви на рік. Цей процес передбачає тимчасове ввезення/вивезення машини на нерезидента, при цьому оформлення документації відбувається на рік з можливістю продовження.

Транзитним ввозом авто на 5 років ми не займаємось. Зазвичай для нашого клієнта оптимальним варіантом є тимчасове ввезення авто на литовській реєстрації. В кожному окремому випадку можете зателефонувати за вказаними в контактах номерами або скористатися формою зворотного зв'язку нижче, і ми з радістю відповімо на всі ваші питання і підберемо найкращий спосіб купівлі автомобіля.

Купити авто на литовській реєстрації під розмитнення: покрокова інструкція

Якщо ви тільки-но отримали права і задумались про власний автомобіль, купити авто з Литви — найоптимальніший варіант. Купівля авто виглядає приблизно таким чином:

 • вибір авто бажаної марки;
 • прибуття на місце, ретельний огляд, перевірка, купівля, оформлення документів;
 • відправка брокеру в Україні скан-копії оформлених документів- перетин кордону (що займає від 4 до 30 годин, слід зважати на можливість великих черг);
 • розмитнення — машину ставлять на стоянку (1-3 дні), документи на авто передаються митному брокеру, який займається усією документацією з розмитнення;
 • сертифікація автомобіля (підтвердження відповідності нормам стандарту Євро-5). Ми радимо оформити цей документ до розмитнення. Оскільки його потрібно чекати мінімум 1 добу. За цей час авто розмитнять, ви отримаєте сертифікат і зможете ставити авто на облік;
 • після цього з готовим пакетом документів авто стає на облік у МРЕВ.

Тому, якщо процес виглядає занадто складним і витратним, у нас ви можете замовити пригон авто з Литви «під ключ». До цієї послуги включено все: пошук бажаної машини, покупка, доставка авто і оформлення пакету супроводжуючих документів. Наші досвічені автоскаути допоможуть зекономити вам час, гроші та нерви, витрачені на оформлення документації при митному контролі.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за телефоном: 38(099) 327-74-65 (моб. viber) або скористайтеся формою зворотного звязку нижче.

 

 

Чому варто купити машину в Литві?

Протягом останніх кількох років економіка Литви зростає досить швидко – починаючи від збільшення зарплат, підвищення вартості нерухомості, цін на продовольство та одяг до обсягу іноземних інвестицій в країну. Але навіть незважаючи на те, що вартість життя збільшувалася деякий час, люди в Литві все ще схильні обирати автомобілі на вторинному ринку. Одна з причин – нові автомобілі є дужедорогими для купівлі. Інша причина полягає в тому, що новий автомобіль має тенденцію втрачати 20-30% від вартості покупки прямо після того, як він почав експлуатуватися. Крім того, існує багато авторизованих і несанкціонованих послуг,що за відносно низьку вартість дозволяють обслуговувати і ремонтувати литовські авто.

Статистичні дані показують, що приблизно 9 автомобілів з 10 єпотриманими в Литві, а в інших країнах Балтії – від 3-4 автомобілів. Середній вік автомобіля в Литві становить приблизно 15 років. Ця статистика свідчить, що вторинні авторинки Литви користуються попитом в порівнянні з новим ринком автомобілів. Оскільки дана прибалтійська країна не виробляє жодного автомобіля, жителі, як правило, купують автомобілі зарубіжних країн, і перше місце займають німецькі автомобілі, дуже популярні також японські, американські, французькі автомобілі. Таким чином, заснувавши в бізнес пригон авто з Литви, можна скористатися перевагами членства в ЄС,яке дозволяє запропонувати для Вашого бізнесу відкриті кордони та спільну валюту з іншими країнами Євросоюзу. На додаток до цих обставин, наявність можливості пригнати авто під документиможе бути привабливим і з таких причин:

 • Зручно зареєструвати нову компанію в Литві. Відкриття компанії в Литві (процес реєстрації компанії) дуже швидке і просте.
 • Литва може запропонувати для бізнесу сприятливе податкове середовище. Литва є однією з країн з найнижчими податками в усьому Європейському Союзі (тобто податок на прибуток підприємств – 5% або 15%, податок на додану вартість – 21%). Для іноземців, які зацікавлені у відкритті компанії в Литві, бізнес-середовище є дуже привабливим.
 • Перед тим, як пригнати авто під документи, Ви можете зіткнутися з багатьма питаннями щодо того, що потрібно додатково знати про створення бізнесу в Литві, а також про те, як розпочати процес реєстрації компанії, як відкрити компанію з нуля або де краще всього купити машину в Литві. Для Вашої власної зручності ми можемо допомогти Вам з цими питаннями, оскільки ми завжди готові заощадити Ваш час і гроші!

 

 

Відгуки наших клієнтів

Маєте запитання? Напишіть нам в мессенджер:

Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
Хочу машину

Пригнані авто

Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

Ford Mondeo

Ford Mondeo

2013р. 120kW, 2.0 Дизель 6ст. автомат

Ціна 9200€

Перейти детально
Nissan qashkai 2

Nissan qashkai 2

2011р. 2.0 дизель, 110kW 6ст. механіка

Ціна 11900$

Перейти детально
VW Caddy 2010

VW Caddy 2010

2010р. 1.6 бензин 75кВт 5ст. механіка

Ціна 9450$

Перейти детально