Toyota Hilux

Пригнали авто зі Швеції. Даний монстр оснащений дуже потужним 3 літровим дизельним двигуном (126кВт) в парі з 4-ступінчатою АКПП. 

По комплектації: клімат-контроль, підігрів сидінь, мультикермо, великий дисплей, навігація, та багато інших корисних штучок.

Toyots Hilux - це середньорозмірний пікап, який за рахунок своєї простоти, функціональності, ремонтопридатності завоював практично весь світ. Вперше пікап з"явився на публіці у далекому 1968 році з 1.5 літровим  двигуном.

Сьоме покоління дебютувало в 2005 році, при чому виробництво стартувало в Тайланді, ПАР, Аргентині та Індонезії. При чому виробництво агрегатів було зосереджено теж по різних країнах. В тайланді складають дизельні двигуни, В Індонезії бензинові, а в Індії коробки передач. Головною відмінністю 7 покоління від попередників є більш міцна і надійніша лонжеронна рама, а також модернізована передня і задня підвіска. 

Сьоме покоління тойоти хайлюкс пропонується з трьома видами кабін: ординарна - Single Cab, полуторна - Extra Cab і дубль-кабіна  Double Cab. 

З 2012 року авто отримало нову турбіну, блокування диференціала навіть на мінімальній комплектації, та трохи оновлений зовнішній вигляд, який дотримався до 2015 року з приходом 8 покоління.