Ford transit courier

Автомобіль пригнаний зі Швеції та розмитнений на фірму. Сертифікат Євро 5. Дуже економний розхід пального в межах 4 літрів на 100км. Двигун 1.5 TDCI 55kWt. Оригінальний пробіг підтверджений сервісною книжкою, електро-підігрів лобового скла, електропідігрів сидінь, електродзеркала, шкіряне мультикермо, круїзконтроль, блютуз-гарнітура та інше. По кузову є незначні сколи та подряпини, підкрашувалась ліва роздвижна дверка. Технічний стан автомобіля відмінний.

 

Модель Ford Transit Courier стала найкомпактнішою в вантажнопасажирському ряду компанії FORD. Хоча ззовні він виглядає дуже компактно, зате в вантажному відсіку можна покласти до 660кг і об'єм 2.3 куб. метри. В даної моделі є трошки більша по об'єму версія Tourneo Courier. До конкурентів можна віднести Renault Dokker, Skoda Roomster, Fiat Qubo, Citroen Nemo и Peugeot Bipper.

Вантажний фургон був створений на базі автомобіля Ford Fiesta, про що свідчить дуже схожа його передня частина. На рахунок відстані, даний "пиріжок" більше розрахований на короткі поїздки по місту.

Бензиновий двигун EcoBoust 1.0, а також економічні двигуни Duratorq TDCi об'ємом 1.5 і 1.6L забезпечать відмінну економію пального від 3.7л на 100км. Щодо тяговитості то перевага надається дизельним агрегатам. Оснащується таке авто тільки 5-ступеневою механічною коробкою передач.

По ходовій, зважаючи на вантажопідйомність, дане авто веде себе доволі м'ягко на трасі, легко ковтаючи невеликі нерівності на дорозі. Керованість співставлена з тим же Ford Fiesta.