Пригон авто з Голландії

Пригон автомобілів з Нідерландів. Купити та розмитнити авто з Нідерландів.

авто з Нідерландів

Авторинок Голландії, майже як і німецький авторинок за останні роки наситився продавцями арабської зовнішності. Відповідно араби роблять все можливе щоб купити авто чим подешевше і продати його по ринковій ціні, бувають і крадені варіанти. Зокрема на авторинку в місті Утрехт, кожного вівторка базар, де дуже часто продають крадені автомобілі.

Недосвідчені покупці можуть зіткнутися з обманом і попастися на такий "подарунок". Для того щоб не попастися на крадіжку краще купувати в автохаусах. Там нададуть повну інформацію по автомобілю, який вас цікавить.

Мало хто знає, що змотування пробігу в Нідерландах суворо карається великими штрафами, а також притягується до кримінальної відповідальності, тому практично всі машини, які приїзджають з цієї країни, мають рідний пробіг.

Найчастіше українці їдуть за автомобілем в Роттердам. Тому що тут можна придбати від легкових чи вантажних машин до спец. техніки (рефрижератори, молоковози і т.д.). Також тут доступне житло (близько 20-30 євро за ніч) та відносно дешеве харчування. Але якщо ви не розмовляєте англійською або голандською мовою, тоді від такої поїздки бажано відмовитись.

Зазвичай наші перегонщики автомобілів їдуть в Нідерланди самостійно, тому що довга дорога не всім припадає до смаку. Але якщо у вас є бажання поїхати в країну тюльпанів і придбати там автомобіль то ми можемо надати супровід, який гарантуватиме вам вигідну покупку, а ще й економію в плані фінансових витрат.

Кожен випадок з пригоном авто з Нідерландів індивідуальний. Для отримання більш детальної інформації зателефонуйте за телефоном: 38(099) 327-74-65 (моб. viber) або скористайтеся формою зворотного звязку нижче.

Отзывы довольных клиентов

Для получения информации по поводу пригона авто

Оставьте свои контактные данные и наш менеджер свяжется с Вами!

Хочешь себе новую машину? Напиши нам!

Хочу машину

Пригнанные авто

Машины с Европы, которые мы пригнали под заказ наших клиентов

Mercedes-Benz vito 116

2013р. 120kW 2.2 дизель 5ст. автомат

Стоимость 19000$

Подробно

Mercedes-Benz E200

2014р. 120kW, 2.0 Бензин 7cт. автомат

Стоимость 22000$

Подробно

Citroen c4

2012р. 1.6D - 80кВт 6cт. автомат

Стоимость 11100$

Подробно