Пригон авто с Польши

Пригон авто з Польщі. Допомога з розмитненням і постановою на облік. Підбір авто під ключ

Пригон авто з Польщі Вибираючи авто, кожен намагається підібрати найбільш вигідний шлях. Купівля і пригон авто з Польщі є одним з найбільш дешевих варіантів.Однак дуже багато автомобілів на польських ринках биті, або зі скрученими пробігами, чого не скажеш про шведські авто або автомобілі з Голландії.

Чи дійсно вигідно купувати авто в Польщі?

Чи вигідно купувати в поляків? Так, але чи ви не потратите більше коштів на ремонт і обслуговування машини, однозначної відповіді не дасть ніхто. Автоскаути не радять розглядати Польщу як оптимальний варіант, тому що дуже багато поляків масово скуповують за безцінь автохлам з інших країн Європи, який швидкоруч підрихтовують і потім продають наївному українцю, якого дуже сильно спокушає низька ціна.

Гарне авто ззовні зовсім не означає що воно буде таким і зсередини. Трапляються випадки коли ззовні ідеальна машина, куплена в Польщі, проходить всього 10 тисяч км до першої заміни мастила і «влітає» на капремонт, а то й повну заміну двигуна. 

Автоскаути не радять розглядати Польщу

як оптимальний варіант для покупки автомобіля.

Чи є в Польщі хороші автомобілі?

Як і в будь якій країні, звичайно що є! Але потрапити на нього можна лише тоді, якщо це не комерційна машина, а пасажирське авто для власного користування, яке було в одного власника і не використовувалось на фірмі.

Купити машину можна при особистому відвідуванні польських ринків або відповідних автосалонів, але найкраще доручити цю справу професіоналам своєї справи і замовити авто в нас! Ми допомагаємо вибрати і придбати автомобілі по всій Польщі, а також розглянемо не гірші варіанти і в інших країнах ЄС.

Кожен випадок з автопригоном є індивідуальний. Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за телефоном: 38(099) 327-74-65 (моб. viber) або скористайтеся формою зворотного звязку нижче.

Отзывы довольных клиентов

Для получения информации по поводу пригона авто

Оставьте свои контактные данные и наш менеджер свяжется с Вами!

Хочешь себе хорошую машину? Напиши нам!

Хочу машину

Пригнанные авто

Машины с Европы, которые мы пригнали под заказ наших клиентов

Mercedes-Benz vito 116

2013р. 120kW 2.2 дизель 5ст. автомат

Стоимость 19000$

Подробно

Mercedes-Benz E200

2014р. 120kW, 2.0 Бензин 7cт. автомат

Стоимость 22000$

Подробно

Citroen c4

2012р. 1.6D - 80кВт 6cт. автомат

Стоимость 11100$

Подробно