VW passat alltrack gray

Машина була пригнана зі Швеції. Двигун і АКПП працюють справно.  Лако-фарбове покриття без сколів і царапин в дуже хорошому стані. Колісна база 4х4, оригінальні легкосплавні диски R17. Шкіряний салон в дуже хорошому стані. Лінзована оптика. Двохзонний клімат-контроль. 

Які відмінності має passat alltrack від звичайного універсалу?

Найперше, що кидається в очі - це пластикові накладки по всьому периметру автомобіля, нижня губа і трошки видозмінений задній бампер. Другою характерною ознакою є збільшений кліренс 16,5 сантиметри в поєднанні з стальним захистом двигуна зменшить шанси пробити підон автомобіля проїзджаючи по пересічній місцевості. А також трохи більші колеса R17, які відразу придають для цього кроссовера трохи «бездоріжності».

Якщо ззовні цей автомобіль відрізняється тотально від свого брата, то всередині салон залишився практично ідентичний лише додались металеві накладки на педалі і надпис alltrack.

Найоптимальніше Придбати vw passat alltrack з бензиновим агрегатом 2.0TSI з потужністю 210 кінських сил або ж дизельний 170-сильний двигун з об'ємом 2.0. Обидва двигуни дуже потужні і тяговиті, що дозволяє розвивати швидкість 100 км на годину за 8.7 секунди.

Найкраще купувати даний автомобіль в шведів. Скандинавська комплектація найприємніша для українського водія, тому що туди дуже часто входить: лінзована оптика, вебасто або його аналог, підігрів сидінь та інші цікаві примочки, які дуже рідко знайдете в інших європейських країнах.