Ford Transit L4H3
Пригнано: 2019-11-24 20:07:00

Наш клієнт Сергій зі Львова дуже довго вагався поїхати по авто з нами скориставшись послугою "за руку по авто" чи довірити пошук і підбір іншій компанії. Після тижня роздумів всеж таки наважився поїхати з нами бусом оскільки, як і багато людей, боявся за гроші та чи підберемо йому дійсно гарне авто і т.д. 

Планували спочатку оглянути форда в місті Гамбург (Німеччина), але по приїзду і короткого огляду зрозуміли що дане авто брати не будемо. За кілька днів поїздки оглянули ще 2 буси, передзвонили купу варіантів, деякі з них відсіяли відразу після телефонних розмов, а деякі помітили в блокнот для майбутнього огляду.

Найбільше сподобався голандський бус 2018 року, оскільки він мав найменший пробіг і найкращу комплектацію. Погодьтеся, брати авто для бізнесу з малим пробігом і свіжих років це найправильніший варіант!

Після огляду, звичайно знайшлися нюанси по кузову: трохи прим"ятий низ зліва і вмятина на задній частнині, але для нашого клієнта це зовсім не критично. Після детальнішого огляду і короткого тестдрайву, було прийнято рішення купувати даний бус.

Коротко про авто:

  • 2018 рік;
  • двигун 2.0 дизель в парі з 6 ступінчатою механічною кпп;
  • дуже малий пробіг: всього 24тис км;
  • багата комплектація;
  • не фарбований, але є нюанси по кузову.

 

Щоб замовити послугу пригону авто під ключ натискайте кнопку нижче: