Вибір транспортного засобу частенько затягується надовго, особливо, якщо є конкретна мета, але практично кожен запропонований варіант має недоліки: виявляються проблеми з ходовою або двигуном; є підозри, що авто може виявитися "утоплеником"; МС побувало в серйозному ДТП і після цього його намагалися привести в порядок, використовуючи сумнівні СТО. Ще одна серйозна проблема, яку хотілося б уникнути, - відновлена геометрія кузова, яку намагаються приховати попередні власники.

Якщо вже купувати бу авто, то явно в хорошому технічному стані і без скручених у зворотний бік показань спідометра.

Щоб запобігти подібним сюрпризам в придбаному автомобілі, необхідно звертатися до фахівців, які зможуть виявити і ідентифікувати можливі несправності і проблеми. Саме тому багато покупців вважають за краще купувати вживані автомобілі, користуючись допомогою професіоналів, що розбираються в усіх цих нюансах. Одним з найбільш раціональних способів придбання транспорту у відмінному технічному стані з обгрунтованою вартістю і відсутньою історією ДТП, являється купівля авто в Європі.

Європейські автомобілі давно і міцно завоювали увагу і зацікавили українських автомобілістів: сьогодні такий спосіб придбання транспортного засобу став набагато доступніший.

Надійність автомобілів з Європи, їх економічність і збереження обумовлена багатьма чинниками:

 • Автомобілі в Європі експлуатуються в умовах високоякісного дорожнього покриття;
 • Регулярний технічний огляд проводиться своєчасно і виключно на сертифікованих сервісних станціях;
 • Комплектуючі або запчастини при заміні зазвичай підбираються оригінальні або використовуються їх якісні аналоги.

Якщо ви замислилися щодо придбання транспорту в Європі, плануєте цей процес і навіть знаєте, який автомобіль ви хотіли б придбати, звернення в нашу компанію, що займається цими послугами вже більше 8 років - це ваш ідеальний вибір. Сьогодні ми пропонуємо повний комплекс послуг, який знадобиться для реалізації даного завдання.

Команда наших професіоналів не лише знайде потрібний автомобіль на ринках або аукціонах Європи, але і допоможе виконати усі необхідні процедури, щоб саме цей автомобіль опинився біля вас: оформлять угоду по купівлі-продажу авто в Європі, переженуть, оформлять митні документи і зареєструють в установленому порядку в Україні.

Купити бу автомобіль з Європи з нашою допомогою - це означає:

 • Зручна форма підбору автомобіля, обговорення із замовником майбутньої купівлі до найдрібніших деталей;
 • Діставання можливості вибору автомобіля за усіма параметрами, що цікавлять, і технічними характеристиками;
 • Технічна перевірка авто і детальний опис наявних проблем, якщо такі є;
 • Доставка автомобіля з Європи нашими водіями. Відсутність необхідності в самостійній поїздці по незнайомих країнах;
 • Оформлення усього пакету документів, який знадобиться для того, щоб зареєструвати авто на території України;
 • Доступні ціни на бу авто з Європи;
 • Можливість замовлення ексклюзивних моделей автомобілів, їх пошук і викуп на аукціонах.

Швидкість виконання заявки на купівлю конкретного автомобіля в Європі залежить від того, в якій країні ми знайшли відповідну модель. Терміни варіюються від 3-х і більше днів. У кожному індивідуальному випадку фахівці нашої компанії повідомляють замовникові детальну інформацію і терміни. Знаючи усі особливості перегону, ми забезпечуємо кращі умови для реалізації запиту по купівлі, пригону і доставці авто в Україну. Команда фахівців працює для того, щоб ваші мрії реалізувалися.

Перевірена історія експлуатації і особиста перевірка фахівця - гарантія того, що все буде так, як заплановано.

При виборі аукціону для купівлі авто:

 1. Вибір автомобіля, обговорення бюджету, участь наших співробітників в аукціоні і торгах по об'єкту, що цікавить;
 2. Оплата вибраного автомобіля, реєстрація угоди, підбір виду і способу доставки;
 3. Доставка автомобіля, заповнення усіх необхідних митних документів;
 4. Постановка на облік з реєстрацією в Україні.

Купівля автомобіля на аукціоні припускає співпрацю з клієнтами і виконання їх заявки "під ключ". Для реалізації цього завдання необхідно буде вказати марку і модель авто, а також мінімальну і максимальну суму, яку ви готові витратити на придбання транспортного засобу.

Як вибирати самостійно, але під спостереженням професіоналів?

Для деяких покупців особиста присутність при виборі, огляді і узгодженні купівлі авто є необхідністю. І ми підтримуємо таке рішення! Наш фахівець супроводжує покупця з моменту початку поїздки у вибрану країну до повернення в Україну і оформлення необхідних документів. Допомога кваліфікованого фахівця, що відмінно орієнтується на міжнародних автомобільних ринках і в середовищі аукціонів, розбирається в автомобілях, - неоцінима як і допомога при оформлення усіх необхідних документів, що дозволяють зареєструвати автомобіль на території України.

Однією з важливих переваг присутності нашого фахівця з клієнтом при купівлі бу автомобіля в Європі є страховка від можливого шахрайства. На жаль, підвищення попиту припускає появу шахраїв, які можуть продати автомобіль, істотно прикрасивши його стан. Наші фахівці мають досвід і навички спілкування, пошуку і підбору необхідних автомобілів, а також реалізації будь-яких запитів, які можуть з'явитися в процесі співпраці.

Вони перевіряють і оцінюють стан ТЗ, зіставляючи вказану вартість з тією, яка має бути насправді. Після узгодження усіх нюансів, оформляється угода купівлі-продажу і ТЗ вирушає в Україну. Завершальним етапом реалізації замовлення стає реєстрація і оформлення прав власності на транспортний засіб вже в Україні.

Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
Хочу машину

Пригнані авто

Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

Ford Mondeo

Ford Mondeo

2013р. 120kW, 2.0 Дизель 6ст. автомат

Ціна 9200€

Перейти детально
Nissan qashkai 2

Nissan qashkai 2

2011р. 2.0 дизель, 110kW 6ст. механіка

Ціна 11900$

Перейти детально
VW Caddy 2010

VW Caddy 2010

2010р. 1.6 бензин 75кВт 5ст. механіка

Ціна 9450$

Перейти детально