Наша компанія спеціалізується на покупці і пригоні легкових і вантажних автомобілів з Європи. Наші автопригонщики мають великий досвід в цій справі, а також всі нюанси, з якими доводиться стикатися при покупці автомобілів з-за кордону.

Пригон авто самостійно

Основна проблема в Європі - це штрафи при порушенні правил дорожнього руху. Якщо ви вважаєте, що штрафи в Україні гігантські тоді ви не були наприклад в сусідній Польщі, де штраф за перевищення швидкості може досягти до 500 злотих, наприклад в Україні в даний час штраф 510грн. Їзда без включених фар 100-200 злотих. Наприклад в сусідній Німеччині штрафи ще більші: за розмову по телефону штраф 100 євро. За перевищення швидкості на 21-25км/год штраф 80 євро!

Якщо ви їдете в Польщі або Німеччині і не помічаєте поліцейських авто, це не означає, що їх там немає. Такі машини замасковані під цивільні, мають приховані проблискові маячки і прилади для фіксації швидкості автомобіля.

Виїжджаючи на швидкісні автостради ризик потрапити в ДТП, оскільки там рух автомобілів більш насичений ніж в Україні. Щоб зменшити ризик ДТП дотримуйтесь загального швидкісного режиму.

Також проблемою може стати мовний бар'єр. Якщо поляків ми хоч трохи розуміємо то з німцями буде дуже складно. Багато людей в Німеччині говорять тільки на німецькій мові, частина розуміє англійську. Якщо ви не говорите ні англійською ні німецькою, тоді вам доведеться брати з собою перекладача або поїхати в супроводі нашого спеціаліста.

Найбільшою проблемою при покупці автомобіля є його вибір і правильне оформлення документів. Авторинок Німеччини за останні роки сильно наситився іноземцями, які можуть вас обдурити і підсунути погане авто. Щоб такого не сталося радимо скористатися нашими послугами.

Якщо дуже сильно хочеться поїхати, але ми боїмося потрапити в неприємну ситуацію

Якщо ж поїхати за кордон і побачити європейські простори хочеться і дуже сильно, ми можемо надати вам таку послугу.

Поїздка з нашою людиною передбачає переїзд автомобілем або літаком до місця призначення, перевірка автомобіля, покупка і оформлення супутніх документів, доставка вас і вашого автомобіля до кордону з Україною. Після чого наш автопригонщик буде супроводжувати вас і допомагати розмитнювати автомобіль.

Така послуга буде коливатися в межах 400 $ + додаткові витрати на харчування, проживання в готелі, витрати на пальне. 

Якщо ж поїхати і купити автомобіль не можемо

Якщо ви вирішили не їхати за кордон самостійно то краще скористатися нашою допомогою. Наші досвідчені авто прігонщіки працюють на ринку автомобілів вже більше 8 років. Вони знають всі нюанси перегону автомобіля з Європи.

Довіритися нам значить придбати хороше авто!

Зазвичай термін очікування залежить від країни, де буде купуватися авто і від погодних умов. Зазвичай якщо пригнати авто з Німеччини займає 3-4 дні то пригнати автомобіль з Швеції займе 4-5 днів, оскільки потрібно проїхати більше кілометрів, а також перетнути море на поромній переправі.

В середньому пригін авто коштує від 400 $ в залежності від країни звідки приганяють автомобіль. Повірте, якщо ви їдете вперше самі в незнайому вам країну ризики і витрати можуть бути набагато більші ніж наші послуги.

Якщо ви хочете замовити пригон авто з Європи, просто зателефонуйте до нас 38(099) 327-74-65 (моб. viber) або надішліть форму зворотного зв'язку.

Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
Хочу машину

Пригнані авто

Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

Nissan qashkai 2

Nissan qashkai 2

2011р. 2.0 дизель, 110kW 6ст. механіка

Ціна 11900$

Перейти детально
VW Caddy 2010

VW Caddy 2010

2010р. 1.6 бензин 75кВт 5ст. механіка

Ціна 9450$

Перейти детально
Skoda Octavia a7 2015

Skoda Octavia a7 2015

2015р. 1.6 дизель, 81kW 5ст. механіка

Ціна 12000$

Перейти детально