Пригон авто з Європи в Україну

Приганяємо авто з будь якого куточка Європи в Україну. Допомога з розмитненням. Постанова на облік

Наша компанія спеціалізується на покупці і пригоні легкових і вантажних автомобілів з Європи. Наші автопригонщики мають великий досвід в цій справі, а також всі нюанси, з якими доводиться стикатись при покупці автомобілів з-за кордону.

Пригон авто самотужки

Основна проблема в Європі це штрафи при порушенні правил дорожнього руху. Якщо ви вважаєте, що штрафи в Україні гігантські тоді ви не були приміром в сусідній Польщі, де штраф за перевищення швидкості може сягнути до 500 злотих, приміром в Україні на даний час штраф 510грн. Їзда без ввімкнених фар 100-200 злотих. Приміром в сусідній Німеччині штрафи ще більші, за розмову по телефону штраф 100 Євро. За перевищення швидкості на 21-25км/год штраф 80 євро!

Якщо ви їдете в Польщі або Німеччині і не помічаєте поліцейських авто, це не означає що їх там немає. Такі машини замасковані під цивільні, мають приховані проблискові маячки і прилади для фіксації швидкості автомобіля. 

Виїзджаючи на швидкісні автостради є ризик потрапити в ДТП, оскільки там рух автомобілів більш насичений ніж в Україні. Щоб зменшити ризик ДТП дотримуйтесь загального швидкісного режиму.

Також проблемою може стати мовний бар"єр. Якщо поляків ми хоч трохи розуміємо то з німцями буде дуже складно. Багато людей в німеччині говорять тільки німецькою мовою, частина розуміє англійську. Якщо ви не говорите ні англійською а ні німецькою, тоді вам прийдеться брати з собою перекладача або поїхати в супроводі нашого пригонщика.

Найбільшою проблемою при покупці автомобіля є його вибір та правильне оформлення документів. Авторинок Німеччини за останні роки сильно наситився іноземцями (турки, литовці, поляки) які можуть вас обдурити і підсунути погане авто. Щоб такого не сталося радимо скористуватися нашими послугами.

Якщо дуже сильно хочеться поїхати, але ми боїмося потрапити в неприємну ситуацію

Якщо ж поїхати за кордон і побачити європейські простори хочеться і дуже сильно, ми можемо надати вам таку послугу.

Поїздка з нашою людиною передбачає переїзд автомобілем або потягом до місця призначення, перевірка автомобіля, покупка і оформлення супутніх документів, доставка вас і вашого автомобіля до кордону з Україною. Після чого наш автопригонщик буде супроводжувати вас і допомагати розмитнювати автомобіль.

Така послуга буде коливатися в межах 400$ +додаткові витрати на харчування, проживання в готелі, переїзд в громадському транспорті.

Якщо самі поїхати і купити автомобіль не можемо

Якщо ви вирішили не їхати за кордон самотужки то краще скористатись нашою допомогою. Наші досвідчені авто пригонщики працюють на ринку автомобілів вже понад 8 років. Вони знають всі нюанси перегону автомобіля з Європи.

Довіритись нам означає придбати хороше авто! 

Зазвичай термін очікування залежить від країни де купуватиметься авто та від погодніх умов. Зазвичай якщо пригнати авто з Німеччини займає 3-4 дні то пригнати автомобіль з Швеції займе 4-5 днів, оскільки потрібно проїхати більше кілометрів, а також перетнути море на поромній переправі. 

Щодо вартості пригону: в середньому пригон авто вартує від 350$ в залежності від країни звідки приганятиметься автомобіль. Повірте, якщо ви їдете вперше самі в незнайому вам країну ризики і витрати можуть бути набагато більші ніж наші послуги.

Якщо ви бажаєте замовити пригон авто в Україну, просто зателефонуйте до нас 38(099) 327-74-65 (моб. viber) або відправте форму зворотнього звязку.

Мрієш про авто? Просто звяжись з нами!

Хочу машину

Пригнані авто

Останні авто пригнані з європейських просторів

Mercedes-Benz E200

2014р. 120kW, 2.0 Бензин 7cт. автомат

Ціна 22000$

Детально

Citroen c4

2012р. 1.6D - 80кВт 6cт. автомат

Ціна 11100$

Детально

Renault Grand Scenic 7sits

2013р. 96 kW 6ст. механіка

Ціна 12700$

Детально