Навантажувачі - це незамінні помічники при складуванні і переміщенні габаритних вантажів, предметів, конструкцій, а також при проведенні робіт з грунтом і сипкими матеріалами. Також затребувані навантажувачі у будівництві будь-якого виду і при проведенні різних ремонтних робіт. Їх наявність в автопарку будь-якої компанії, дозволяє істотно розширити діяльність, оптимізувати робочий процес, підвищити якість виконаної роботи і замінити бригаду фахівців усього лише одним досвідченим оператором техніки.

Ціна навантажувача від виробника або дилера досить висока і придбати його без істотних фінансових витрат, може не кожна компанія. Особливо, це актуально для представників малого бізнесу: купівля дорогої техніки не завжди входить в перелік їх поточних або навіть майбутніх витрат. Раціональним у такому разі являється купівля бу навантажувачів з Європи, які оптимально задовольняють запитам покупців.

Чи раціонально купувати бу навантажувачі?

Підбір спецтехніки для виконання конкретних завдань супроводжується вивченням її потужності, вантажопідйомності, а також основних характеристик. Якщо порівнювати техніку нову і вживану, слід розуміти, що ресурс у бу техніки виснаженіший, проте при правильному виборі і його ретельній перевірці, цей нюанс буде єдиним недоліком подібного придбання, який не вплине на її функціональність.

Усе інше відповідатиме технічній документації від виробника:

  • Потужність і вантажопідйомність, вказані в мануалові;
  • Компактність і невеликі габарити;
  • Мобільність і висока прохідність;
  • Різноманітність навісного устаткування залежно від типу майбутніх робіт.

Бу навантажувачі з Бельгії і Голландії, придбані за допомогою нашої компанії, вже давно і успішно працюють на багатьох будівельних, дорожніх і складських майданчиках України, забезпечуючи високу якість, оперативність і функціональність виконаних робіт. Завдяки професіоналізму фахівців нашої компанії, кожен наш клієнт отримує справну техніку в ідеальному стані з тривалою гарантією працездатності.

Ми допомагаємо придбати:

Фронтальні навантажувачі. Колісні навантажувачі характеризуються підвищеною маневреністю і можливістю розвивати велику швидкість. Для гусеничних характерна підвищена стійкість і висока вантажопідйомність. Такі навантажувачі активно використовуються на відкритій місцевості з різними видами грунту.

Телескопічні навантажувачі. Це маневрена і мобільна техніка, яка швидко пересувається на місцевості і ідеально походить для виконання робіт на будь-якому виді грунту і поверхні.

Погрузчики-маніпулятори. Характерною перевагою цього типу навантажувачів є висока вантажопідйомність і висота підйому вантажу до 20 і більше метрів. Телескопічні навантажувачі-маніпулятори особливо ефективні при роботі в обмежених умовах, при необхідності доставити вантаж на висоту.

Як купити бу навантажувачі?

Команда фахівців нашої компанії працює над щоденними завданнями: підібрати, порівняти, знайти, замовити, забронювати, купити бу навантажувачі з Європи. Наші співробітники контактують з кращими аукціонами і торговими майданчиками Бельгії і Голландії. Саме тому ми маємо в розпорядженні усю необхідну інформацію і допомогу, щоб своєчасно виконати заявки наших клієнтів.

Для кожного нашого замовника ми підбираємо найбільш затребувані і популярні навантажувачі різної вантажопідйомності: по виду оброблюваного вантажу (ковшові і вилкові), а також типам приводу (елеткронавантажувачі або автонавантажувачі). Це може бути техніка з гідростатичною або гідромеханічною трансмісією, а також вантажопідйомною стрілою паралелограмної або Z-образної конструкції.

Переваги вибору наших послуг:

  1. Ми представляємо послуги надійних і перевірених посередників, що допомагають купити бу навантажувачі з Бельгії або Голландії на найдоступніших умовах.
  2. Наші співробітники вибирають ідеальні моделі під кожен конкретний запит, переглядаючи усі ринки з технікою, розглядаючи кожен аукціон або торговий майданчик.
  3. Усі процедури фіксуються. Оформляються документально з офіційним дозволом на ввезення техніки в нашу країну. Техніка отримує офіційні дозволи і документи для роботи в нашій країні.
  4. Для наших клієнтів ми вибираємо краще відношення ціни і якості. Розуміючи особливості техніки, що придбалася, ми уміємо вибирати оптимальні під кожен конкретний запит, варіанти.
  5. Ми розглядаємо можливість підбору, покупки і доставки додаткового навісного устаткування для техніки: відвали для прибирання снігу, різних ковшів, дорожніх щіток, вили для палет і пр.

Командою нашої компанії реалізується увесь комплекс послуг, який знадобиться для вибору, узгодження, доставки і запуску в роботу на території нашої країни, спеціальної техніки європейського складання.

Зв'язатись з нами стосовно пригону б\у навантажувачів з Європи телефонуйте на номер: 38(099) 327-74-65 (моб. viber)

Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
Хочу машину

Пригнані авто

Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

Ford Mondeo

Ford Mondeo

2013р. 120kW, 2.0 Дизель 6ст. автомат

Ціна 9200€

Перейти детально
Nissan qashkai 2

Nissan qashkai 2

2011р. 2.0 дизель, 110kW 6ст. механіка

Ціна 11900$

Перейти детально
VW Caddy 2010

VW Caddy 2010

2010р. 1.6 бензин 75кВт 5ст. механіка

Ціна 9450$

Перейти детально