Мініекскаватори - це надійна, малогабаритна і мобільна техніка, що виконує різноманітні види робіт в комунальному, будівельному і сільському господарстві. У перелік завдань, що реалізовуються ними, входять: розробка грунту і виконання робіт по його дренажу, копка і засипання каналів, ям, вибоїн, роботи по очищенню берегів змулених ставків, каналів і річок.

Спецтехніка цього типу має важливу перевагу: завдяки своїй малогабаритності і мобільності, вона може працювати в максимально обмежених умовах. Техніка гарантує точність управління і виконання маніпуляцій, простоту обслуговування і високу продуктивність. Для комфорту оператора кабіна укомплектована усім необхідним і комфортним місцем роботи.

Міні екскаватори доступні в наступних видах:

 • Колісні. Оснащені пневмоколісним або автомобільним колісним шасі. Характеризуються високою швидкістю прохідності. Завдяки наявності коліс можуть працювати як в умовах міста, так і за його межами.
 • Гусеничні. Це невеликі екскаватори активно притягуються для роботи в обмежених умовах, на бездоріжжі, рихлих, піщаних або болотистих грунтах. Особливо затребувані на вузьких, невеликих будівельних майданчиках.

Мініекскаватори з Європи: великий вибір, доступні ціни

Якість складання, тривалість експлуатації без поломок і виходу з ладу навісного устаткування, а також комплектація сучасних моделей електронікою, давно вивели європейську спецтехніку на найвищий рівень, роблячи її затребуваною і незамінною. Мати таку техніку у власному автопарку - означає раціонально експлуатувати її по максимуму у своїх інтересах або надавати послуги спецтехніки і при цьому отримувати доход.

Купівля нових мініекскаваторів, безумовно, ідеальний вибір. Проте в тих випадках, коли фінансовий стан не дозволяє, а потреба в техніці і її послугах є або передбачається, доводиться вибирати різноманітні виходи з положення. Ми пропонуємо вам ознайомитися з порівняно новим, але досить надійним і перевіреним способом придбання високоякісної техніки за доступною вартістю!

Наша компанія надає допомогу в купівлі бу мініекскаваторів у Бельгії і Голландії з доставкою в Україну і наданням гарантії на них. Ми можемо реалізувати різні замовлення, підшукати оптимальну по запитах техніку і вибрати найдоступніші ціни на неї. Окрім цього, ми проводимо необхідний комплекс робіт по оформленню усієї необхідної документації для ввезення і реєстрації техніки на території нашої країни.

Головні характеристики мініекскаваторів:

 • Маневреність і здатність проїхати по вузьких вуличках, в парках або міжбудинкових проїздах.
 • Різноманітність сфер і способів застосування. А завдяки різноманіттю навісного устаткування і можливості легко його замінити при необхідності, функціональність техніки істотно збільшується.
 • Мініекскаватори легко транспортуються на далекі відстані на спеціальних платформах. А при необхідності навіть можуть проїхати невеликий відрізок шляху самостійно.
 • Надійність, підвищена працездатність і економічна витрата палива.

При правильному розподілі екскаваторів за параметрами, підібрати їх можна зовсім не складно:

 • по вазі техніки;
 • за типом двигуна;
 • за об'ємом ковша;
 • по висоті вантаження;
 • по глибині копання.

Чим більше характеристик ви вкажете при запиті, тим більше вірогідності, що для вас виберуть ідеальну техніку. Якщо ж визначитися або вибрати складно, фахівці нашої компанії за допомогою навідних питань зможуть визначити оптимальну модель бу мініекскаватора з Європи, який підійде конкретно під ваші запити.

Підбираючи техніку, ми приділяємо максимум уваги її стану, зовнішньому вигляду, конфігурації, виробникові. Саме тому наші клієнти отримують працездатний екскаватор невеликих габаритів, здатний реалізувати будь-які об'єми робіт.

 

Що ми пропонуємо?

 • Підбір мініекскаваторів під конкретні запити. Ви озвучуєте нам параметри і характеристики техніки, яка вам потрібна, а ми підшукуємо оптимальні моделі у Бельгії або Голландії. Наявність контактів перевірених продавців - ринку спецтехніки і постійний моніторинг аукціонів на наявність потрібної позиції, надають нам можливість вибирати для наших клієнтів гідні варіанти.
 • Купівля навісного устаткування до техніки, що придбавалася, підбір оптимального виду шасі, технічних характеристик, потужності і продуктивності.
 • Доступні ціни, які ми підбираємо виходячи із заданих замовником і озвучуваних продавцем.
 • Оформлення пакету документів, необхідного для швидкої растаможки техніки в Україні. І надання тут повного комплексу послуг з оформлення усіх документів. Наші клієнти отримують техніку з документацією, що дозволяє

 

Звертаючись до професіоналів нашої компанії, ви отримуєте повний комплекс послуг, який припускає звернення в нашу компанію, озвучування своїх вимог і отримання техніки з оформленими документами. Це найідеальніший спосіб купити бу екскаватори в Європі і при цьому дійсно отримати якісний сервіс і справну техніку.

Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
Хочу машину

Пригнані авто

Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

Ford Mondeo

Ford Mondeo

2013р. 120kW, 2.0 Дизель 6ст. автомат

Ціна 9200€

Перейти детально
Nissan qashkai 2

Nissan qashkai 2

2011р. 2.0 дизель, 110kW 6ст. механіка

Ціна 11900$

Перейти детально
VW Caddy 2010

VW Caddy 2010

2010р. 1.6 бензин 75кВт 5ст. механіка

Ціна 9450$

Перейти детально