Підбираєте техніку, що була в експлуатації, але у хорошому стані? Шукаєте екскаватори, які забезпечать високу працездатність і якісне виконання робіт? Плануєте купити екскаватори з максимальним набором функцій? Ми пропонуємо Вам звернути увагу на наші послуги. Надаючи консультації, ми допомагаємо визначитися, а реалізовуючи заявки на покупку екскаваторів – істотно полегшуємо робочі процеси наших клієнтів.

Якщо при покупці вибирати між бу спецтехнікою, що побувала в експлуатації в нашій країні або в Європі, – який з них Ви віддасте перевагу? Чому останнім часом багато покупців користуються пропозицією купити бу екскаватори з Європи, нехтуючи пропозиціями від вітчизняних продавців? Такий підхід забезпечує максимум переваг, і ми розповімо Вам про них!

 

Пригон Підбір б\у спецтехніки-3

Хто ми?

Наша команда – це кваліфіковані фахівці з солідним досвідом роботи, що допомагають в підборі і покупці бу екскаваторів з Голландії і Бельгії. Працюючи вже більше 5 років, ми реалізували більше 100 замовлень, відгуками про яких діляться клієнти на нашому сайті. Наша діяльність – професійний підбір якісної бу техніки з реальним моторесурсом і невисокою ціною Ми маємо солідний досвід співпраці з іноземними продавцями, а це істотно полегшує нашу з ними взаємодію, і дозволяє оформити покупку дійсно перевіреної і надійної техніки. Що ми пропонуємо: підбір спецтехніки з різним функціоналом, призначенням і особливостями експлуатації.

Чому наші клієнти вибирають європейську спецтехніку?

 1. Відмінний технічний стан. Європейці відповідально і уважно відносяться до стану своєї техніки. Саме тому технічне обслуговування виконується в офіціалів, а запасні частини або комплектуючі при ремонтних роботах замінюються наоригінальні.
 2. Різноманітність пропозицій. Європа є не лише виробником сучасної спецтехніки, але одна з першихексплуатуєвсіляке навісне устаткування для виконання різних робіт. Досвід і напрацювання європейців допомагають нашим клієнтам розвивати свою діяльність і розширювати можливості.
 3. Функціонал спецтехніки. Як і сама техніка, її устаткування і оснащення проходять постійне технічне обслуговування і перевірку працездатності. Саме тому наші клієнти отримують техніку із справним функціоналом, який додатково перевіряється перед здійсненням угоди купівлі-продажу.
 4. Історія експлуатації. Однією з важливих переваг вибору цих пропозицій є можливість перевірки історії діяльності конкретної техніки, особливості і інтенсивність експлуатації і фактичний показник напрацювання.
 5. Допоміжне устаткування. Додатково до екскаваторів ми допомагаємо придбати бурове устаткування, ікла розпушувачів, гідромолоти, фрези, ковши грейферів, вантажні підйомні крюки і так далі
 6. Ціна спецтехніки з Європи. Окрім хорошого технічного стану, екскаватори з Європи реалізуються за доступними цінами, на відсотків 15-20 дешевше, ніж їх аналоги, що реалізовуються в Україні.

Наші клієнти вибирають європейську спецтехніку!

Вони готові чекати допомогу в пошуку відповідної моделі екскаватора з необхідними технічними характеристиками і функціоналом. І ми виправдовуємо їх очікування істотною економією витрат, запланованих на придбання техніки. Підбираючи техніку для кожного клієнта, ми формуємо свою базу пропозицій, яка істотно прискорює процес підбору техніки для інших покупців. Наші напрацювання і контакти істотно прискорюють процедуру придбання бу екскаваторів в Європі.

Ми гарантуємо

 • Індивідуальний підхід до кожного запиту і пошук кращих пропозицій на ринку для наших клієнтів;
 • Оформлення пакету документів, що дозволяють ввезення і експлуатацію екскаваторів з дотриманням усіх вимог нашої держави;
 • Прийнятні ціни на бу екскаватори з Європи з можливістю підбору техніки під конкретний запит.

При реалізації кожної конкретної заявки наші фахівці на місці проводять комплексний огляд і діагностику наявності дефектів або несправностей. Ми ретельно вивчаємо кожну пропозицію, і тільки після того, як переконаємося у відповідності вказаних продавцем параметрів і характеристик, починаємо підготовку до угоди.

Співробітники нашої компанії оформлять і виконають доставку спецтехніки на термінал, розмитнять її, оформлять необхідні документи, проведуть сертифікацію і виконають завершальний етап реєстрації - передавши документи в сервісний центр МВС. Надаючи повний комплекс послуг, ми скорочуємо участь покупця в процесі, обмеживши його дії до озвучування своїх побажань і отримання оптимального результату під свої вимоги

Ми допоможемо придбати техніку від світових лідерів по виготовленню сучасної спецтехніки. Підберемо модель за типом управління, швидкістю і особливостями пересування, потужності, продуктивності і широким діапазоном робочих параметрів.

БУ екскаватори з Європи

Вибір екскаватора припускає облік особливостей його майбутньої експлуатації. Ми допоможемо підібрати техніку виключно під запити клієнтів і допоможемо зробити це з максимальною вигодою і функціональністю для кожного окремого запиту.

Види екскаваторів за призначенням і певним умовам експлуатації:

 • Кар'єрні
 • Шахтні
 • Універсальні

За принципом роботи:

 • Циклічної дії
 • Безперервної дії

За типом ходової частини:

 • Колісні
 • Гусеничні

Продаж імпортних екскаваторів з доставкою з країни-продавця нашою компанією - це прекрасна можливість купити якісну техніку за доступною вартістю. Ми допоможемо вибрати різноманітні варіанти від найпотужніших і габаритних до міні-екскаваторів невеликих габаритів.

При оформленні заявки на купівлю бу екскаватора з Європи, наші клієнти отримують техніку, готову до подальшої експлуатації з повним пакетом необхідних для роботи в Україні документів.

Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
Хочу машину

Пригнані авто

Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

Ford Mondeo

Ford Mondeo

2013р. 120kW, 2.0 Дизель 6ст. автомат

Ціна 9200€

Перейти детально
Nissan qashkai 2

Nissan qashkai 2

2011р. 2.0 дизель, 110kW 6ст. механіка

Ціна 11900$

Перейти детально
VW Caddy 2010

VW Caddy 2010

2010р. 1.6 бензин 75кВт 5ст. механіка

Ціна 9450$

Перейти детально