Підбір та доставка спецтехніки з-за кордону

Допомагаємо вибрати і доставити з Європи в Україну спецтехніку відомих брендів ( JSB, Manitou, Komatsu, VOLVO, Terex, Hitachi, CAT). 

Наша головна задача при покупці спецтехніки: комплексний огляд на наявність можливих технічних і прихованих дефектів, перевірка на справність та точність в роботі, а також тестування перед покупкою в реальних робочих умовах.

Великий вибір бульдозерів, фронтальних навантажувачів з телескопічною стрілою, екскаваторів, мініекскаваторів та навісного обладнання ( ковші, вили, гідромолоти, щітки та інше ) в наших партнерів за кордоном.

Особливості розмитнення спецтехніки

Покупка і розмитнення спецтехніки практично не відрізняється від розмитнення легкового автомобіля чи іншого виду транспорту. Єдиний нюанс - в документах, які потрібно підготувати. Весь процес підготовки до розмитнення транспортного засобу покладається на брокерів.

В Auto-scout вам допоможуть провести попередній розрахунок вартості розмитнення екскаватора чи наприклад бульдозера та підготувати всі необхідні документи для перетину кордону і подальшого розмитнення на внутрішній митниці. Наші спеціалісти доставлять вашу спецтехніку на термінал, розмитнять, проведуть сертифікацію, а також передадуть всі необхідні папери в сервісний центр МВС.

Таким чином ви отримуєте повний спектр послуг від пошуку техніки за кордоном до доставки і розмитнення в Україні.

Щоб звязатись з нами стосовно пригону спец. техніки з Європи телефонуйте на номер: 38(099) 327-74-65 (моб. viber)

Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
Хочу машину

Пригнані авто

Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

Ford Mondeo

Ford Mondeo

2013р. 120kW, 2.0 Дизель 6ст. автомат

Ціна 9200€

Перейти детально
Nissan qashkai 2

Nissan qashkai 2

2011р. 2.0 дизель, 110kW 6ст. механіка

Ціна 11900$

Перейти детально
VW Caddy 2010

VW Caddy 2010

2010р. 1.6 бензин 75кВт 5ст. механіка

Ціна 9450$

Перейти детально