2017-09-30
17453

Пригон авто з Польщі під розмитнення: послуги «під ключ»

Усі знають, що сьогодні дорогами наших міст їздять дуже багато автомобілів на іноземній реєстрації. Згідно з останніми даними, кожна четверта машина в Україні на «євробляхах». Але ви повинні розуміти, що так буде не завжди! Верховна Рада дуже серйозно занепокоїлася цим питанням та розробляє низку законів, які змусять водіїв все-таки розмитнити свої авто. Скільки за це їм доведеться заплатити — поки невідомо, та вже сьогодні фахівці рекомендують не піддаватися загальній моді на «бляхи» та одразу замовляти пригон авто з Польщі з розмитненням.

prigon-auto-iz-polshi

3 причини купувати авто в Польщі

Пригон машин із сусідньої держави має низку переваг:

 • низька вартість;
 • великий асортимент;
 • низька вартість дорожніх витрат;

Окрім того, поляки охоче співпрацюють із нами. 

Як пригнати авто з Польщі?

Пригнати авто з Польщі можна самостійно або ж скористатися послугами спеціальних фірм. Пропонуємо розглянути кожен із варіантів та зважити всі за та проти.

Якщо ви вирішите діяти самостійно та перегнати машину з Польщу особисто, без помічників, завчасно потурбуйтеся про необхідні документи. Вам потрібні:

 • біометричний закордонний паспорт (або ж документ старого зразка із відкритою шенгенською візою);
 • паспорт громадянина України, ідентифікаційний код;
 • страховий поліс для вас та «грін карта» на автомобіль (він має покривати увесь строк перебування за кордоном);
 • міжнародні водійські права (вони видаються на основі українського аналога та необхідні лише в тому випадку, якщо ви самостійно будете займатися перегоном авто з Польщі без залучення третіх осіб);
 • кошти на покупку машини та на особисті витрати (харчування, проживання, транспортні витрати тощо).

Зауважте, що гроші через кордон ви можете перевозити в готівковій та безготівковій формі (у злотих, євро, доларах). Суми, які перевищують $10 000 мають бути задекларованими на митниці.

Далі вам необхідно самостійно знайти автомобіль, який би влаштовував вас і за ціною, і за технічним станом. Не одну годину, а то й день вам доведеться провести на спеціалізованих сайтах, аби підібрати, а потім ще й перевірити історію машини. Не варто забувати і про мовний бар’єр, який доведеться подолати під час спілкування із продавцем…

Погодьтеся, це суттєві витрати коштів та часу. Набагато краще попросити пригнати авто з Польщі фахівців у фірмі, яка спеціалізується на цьому. Вони візьмуть на себе абсолютно всі клопоти з підбору авто, його перевірки, спілкування із продавцем, купівлі, перегону до кордону або прямо до вашого міста (за умови наявності нотаріально завіреного доручення на особу, яка від вашого імені придбає авто та ввезе його на територію України) та оформлення документів. Вам потрібно буде лише висловити свої побажання та внести оплату. Звичайно, якщо ви забажаєте проконтролювати процес вибору та купівлі машини, у вас буде така можливість: разом із помічником ви поїдете до Польщі, одразу оформите договір купілі-продажу на своє ім’я, пройдете на митниці всі необхідні процеси розмитнення та поїдете додому на омріяному автомобілі.

Особливості розмитнення авто з Польщі

Розмитнення авто — доволі марудна робота. Передусім вам варто впевнитися, що машина відповідає екологічному стандарту Євро-5 або ж Євро-6. Зробити це можна, ввівши VIN-код у одну із відкритих баз в Інтернеті або в офіційоного диллера. Якщо авто не відповідає цим нормам, ввозити його на територію нашої країни заборонено.

Скільки коштує розтаможити машину? Усе залежить від типу двигуна, його об’єму, віку транспортного засобу та його вартості, вказаної в договорі купівлі-продажу. Зауважте, що максимально дозволений об’єм двигуна дизельного авто 2500 см3, бензинового — 3000см3.

Документи потрібні для розмитнитнення авто:

 • договір купівлі-продажу, іншими словами інвойс або купча;
 • технічний паспорт транспортного засобу;
 • страховка (грін-карта);
 • митна декларація.

Після проходження прикордонного контролю, сплати мит та зборів, повернення додому, протягом 10-денного терміну вам потрібно звернутися до МВС, сплатити податки та обміняти транзитні номери на українські.

Auto-Scout — надійний помічник при виборі авто з Польщі

Під час вибору посередника або помічника головне — не ціна послуг, а репутація та надійність компанії. Auto-Scout — саме та фірма, якій можна довіряти! Ми зможемо недорого підшукати для вас те авто, про яке ви так давно мріяли!

Ціни на машини з Польщі можуть бути різними: від $300 і до $12 000 (і навіть більше). Усе залежить від пробігу, марки авто, технічного стану, а також року випуску. Якщо ви бажаєте дізнатися, скільки коштує пригон тієї чи іншої машини, розтаможка автомобіля, строки виконання замовлення, телефонуйте до нас прямо зараз! Не зволікайте, адже до 31.12.2018 згідно з Законом № 3251 ви маєте право розмитнити своє авто за пільговим тарифом (за умови, якщо воно було випущено після 2010 року та відповідає стандарту Євро-5). Обов’язково скористайтеся цією можливістю!

 

 

 

Пригон авто з Польщі, який пропонує наша компанія «Авто Скаут»,дозволяє знайти і підібрати розкішні потримані автомобіліу відмінному стані – наприклад,LandRover чи навітьJaguar. Всі автомобілі піддаються детальному контролю та сервісному обслуговуванню – завдяки цьому ми отримуємо впевненість, що вони повністю, функціонально і технічно, готові до використання.

Якщо робити пригон авто із Польщі самостійно, доведеться зіштовхнутися з купою «підводних каменів», і самому шукати відповіді на важливі питання, які можуть заощадитивеличезну кількість часу, грошей та позбавити від розчарувань, а саме:

1. Чи було авто з Польщі на фірмуперефарбоване для косметичних цілей в будь-якому місці?

2. Чи був автомобіль повторно лакований де-небудь?

3. Якщо звертаєтеся до дилера, то, чи має він спеціальний сенсор товщини фарби (називається Dczujnik) для тестування автомобілів? Це важливо, оскільки деякі з цих операторів не дозволять протестувати машину, або скажуть, що датчик не працює / був неправильно встановлений / має низький заряд батареї, або взагалі поводитимуться так, ніби вони ніколи не чули про цей пристрій. Зіштовхуючись з будь-якиміз цих виправдань, можна на 60% бути упевненим, щоавтівку було пошкоджено і«залатано» в Польщі, видаючи її за нову!Це дуже важливий момент, якщо задаєтеся питанням, як пригнати машину з Польщі, тому що нерідко через це доводиться змінити декількох авторизованих дилерів автомобілів, адже багатохто рекламує автомобілі як «несподіванийподарунок» за вказану ціну, але при ближчому обстеженні виявляється, що машини були перефарбовані з будь-якої причини. Тож якщо Ви хочете, щоб машина коштувала запрошених за неї грошей, тоді це питання повинно стати надважливим для вирішення! Діапазон мікрон для фарбиметалік повинен зчитуватися між 90 – 120; якщо значення перевищує максимальний показник, тоді можна не сумніватися, що автомобіль перефарбовано.

4. Якщо збираєтесь купити автомобіль з Польщі, який рекламується як такий, щомає службові папери, попросіть сфотографувати сервісну книгу та надіслати її електронною поштою: справжній продавець не відмовиться піти назустріч. Будьте дуже обережні, оскільки деякі сервісні книжки мають штампи, що не містять назви або телефонного номера агента, що обслуговується, - переконайтеся, що всі знаки виглядають подібними.

 

 

 

Відгуки наших клієнтів

Маєте запитання? Напишіть нам в мессенджер:

Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
Хочу машину

Пригнані авто

Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

Ford Mondeo

Ford Mondeo

2013р. 120kW, 2.0 Дизель 6ст. автомат

Ціна 9200€

Перейти детально
Nissan qashkai 2

Nissan qashkai 2

2011р. 2.0 дизель, 110kW 6ст. механіка

Ціна 11900$

Перейти детально
VW Caddy 2010

VW Caddy 2010

2010р. 1.6 бензин 75кВт 5ст. механіка

Ціна 9450$

Перейти детально