Пригон авто з Голландії

Пригон автомобілів з Нідерландів. Купити та розмитнити авто з Нідерландів.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов
705

авто з Нідерландів

Авторинок Голландії, майже як і німецький авторинок за останні роки наситився продавцями арабської зовнішності. Відповідно араби роблять все можливе щоб купити авто чим подешевше і продати його по ринковій ціні, бувають і крадені варіанти. Зокрема на авторинку в місті Утрехт, кожного вівторка базар, де дуже часто продають крадені автомобілі.

Недосвідчені покупці можуть зіткнутися з обманом і попастися на такий "подарунок". Для того щоб не попастися на крадіжку краще купувати в автохаусах. Там нададуть повну інформацію по автомобілю, який вас цікавить.

Мало хто знає, що змотування пробігу в Нідерландах суворо карається великими штрафами, а також притягується до кримінальної відповідальності, тому практично всі машини, які приїзджають з цієї країни, мають рідний пробіг.

Найчастіше українці їдуть за автомобілем в Роттердам. Тому що тут можна придбати від легкових чи вантажних машин до спец. техніки (рефрижератори, молоковози і т.д.). Також тут доступне житло (близько 20-30 євро за ніч) та відносно дешеве харчування. Але якщо ви не розмовляєте англійською або голандською мовою, тоді від такої поїздки бажано відмовитись.

Зазвичай наші перегонщики автомобілів їдуть в Нідерланди самостійно, тому що довга дорога не всім припадає до смаку. Але якщо у вас є бажання поїхати в країну тюльпанів і придбати там автомобіль то ми можемо надати супровід, який гарантуватиме вам вигідну покупку, а ще й економію в плані фінансових витрат.

Кожен випадок з пригоном авто з Нідерландів індивідуальний. Для отримання більш детальної інформації зателефонуйте за телефоном: 38(099) 327-74-65 (моб. viber) або скористайтеся формою зворотного звязку нижче.

Відгуки наших клієнтів

Для отримання інформації щодо пригону авто

Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з Вами!

Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
Хочу машину

Пригнані авто

Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

Ford Focus 2016

2016р. 1.5 дизель, 88kW 6ст. механіка

Ціна 11700$

Перейти детально

Nissan NV 200

2016р. 1.5 дизель, 55kW 6ст. механіка

Ціна 6300€ в Німеччині

Перейти детально

Ford Transit L4H3

2018р. 6ст. механіка

Ціна 21500$

Перейти детально