2017-09-30
10474

авто з Нідерландів

Авторинок Голландії, майже як і німецький авторинок за останні роки наситився продавцями арабської зовнішності. Відповідно араби роблять все можливе щоб купити авто чим подешевше і продати його по ринковій ціні, бувають і крадені варіанти. Зокрема на авторинку в місті Утрехт, кожного вівторка базар, де дуже часто продають крадені автомобілі.

Недосвідчені покупці можуть зіткнутися з обманом і попастися на такий "подарунок". Для того щоб не попастися на крадіжку краще купувати в автохаусах. Там нададуть повну інформацію по автомобілю, який вас цікавить.

Мало хто знає, що змотування пробігу в Нідерландах суворо карається великими штрафами, а також притягується до кримінальної відповідальності, тому практично всі машини, які приїзджають з цієї країни, мають рідний пробіг.

Найчастіше українці їдуть за автомобілем в Роттердам. Тому що тут можна придбати від легкових чи вантажних машин до спец. техніки (рефрижератори, молоковози і т.д.). Також тут доступне житло (близько 20-30 євро за ніч) та відносно дешеве харчування. Але якщо ви не розмовляєте англійською або голандською мовою, тоді від такої поїздки бажано відмовитись.

Зазвичай наші перегонщики автомобілів їдуть в Нідерланди самостійно, тому що довга дорога не всім припадає до смаку. Але якщо у вас є бажання поїхати в країну тюльпанів і придбати там автомобіль то ми можемо надати супровід, який гарантуватиме вам вигідну покупку, а ще й економію в плані фінансових витрат.

Кожен випадок з пригоном авто з Нідерландів індивідуальний. Для отримання більш детальної інформації зателефонуйте за телефоном: 38(099) 327-74-65 (моб. viber) або скористайтеся формою зворотного звязку нижче.

Відгуки наших клієнтів

Маєте запитання? Напишіть нам в мессенджер:

Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
Хочу машину

Пригнані авто

Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

Ford Mondeo

Ford Mondeo

2013р. 120kW, 2.0 Дизель 6ст. автомат

Ціна 9200€

Перейти детально
Nissan qashkai 2

Nissan qashkai 2

2011р. 2.0 дизель, 110kW 6ст. механіка

Ціна 11900$

Перейти детально
VW Caddy 2010

VW Caddy 2010

2010р. 1.6 бензин 75кВт 5ст. механіка

Ціна 9450$

Перейти детально