Допомога з пригоном і доставкою авто з Франції

2017-09-30
6336

пригон авто з ФранціїВнаслідок світової економічної кризи, а особливо в Україні потенційні покупці часто задаються запитанням купувати б/у автомобіль в Україні чи пригнати більш менш свіже авто з-за кордону, оскільки на нове авто, часто, грошей просто не вистачає.

Вихід звичайно ж є: можна придбати відносно недорого іномарку з-за кордону її розмитнити по пільгових акцизах - «Закон 3251». Вартість такого автомобіля буде трохи меншою ніж вартість новенького «ланоса», але такий варіант з Європи зазвичай служить набагато довше ніж нові українські чи китайські автомобілі.

Пригнати машину з Франції в Україну коштує трохи дорожче ніж з Польщі або пригон авто Німеччини, але ціна компенсує транспортні витрати. В Франції зазвичай дешевші автомобілі з аукціонів, але жорстка конкуренція збоку інших учасників аукціону дуже рідко сприяє покупці дісно хорошої машини. Тут зазвичай вигідно приганяти саме такі марки: Рено, Пежо, Сітроен. Вони там виробляються та відповідно ціна на них нижча ніж в інших країнах ЄС.

 

Якщо у вас не має можливості поїхати в Францію і зробити там покупку, ми можемо зробити це за вас.

Компанія "Автоскаут" надає послуги по пригону автомобілів з Європи.

Наші перегонщики роблять короткий фото-відео звіт автомобіля який оглядають і надсилають його вам на електронну пошту або в Viber, Whatsapp. Всі нюанси покупець зможе побачити в звіті. Якщо автомобіль влаштовує клієнта, робимо покупку, оформлюємо всі документи і вертаємось до кордону.

Однак якщо ви не любите сидіти вдома то можете поїхати з нами і на власні очі побачити та потриматися за кермо автомобіля який забажаєте купити. Така подорож буде для вас одночасно екскурсією по Європі і непоганою інвестицією власних коштів.

 

 

Купівля авто з Франції є відносно простим процесом, який, проте, вимагає достатньої кількості документів. Ті, хтообираєцей ринок у пошуку нового автомобіля, знайдуть, що так само, як і де-небудь у більшій частині Європі, дилер бере на себе всю адміністрацію. Ціни на автомобілі, як видається, приблизно узгоджуються з цінами в інших європейських країнах. Крім того, імпорт автомобіля до Франції є складним і дорогим процесом. Для емігрантів, як правило, легше купити автомобіль з Франції, ніж імпортувати. Купівля потриманих автомобілів у Франції може бути набагато дорожче, ніж у деяких інших країнах. Проте, це врівноважується тим фактом, що вживаний автомобіль, як правило, підтримує високу вартість перепродажу.

Вибір автомобіля

Французи вірні своїм власним місцевим автомобільним брендам. Авторинки в більшості французьких міст «завалені» дилерами Renault, Citroen і Peugeot. Якщо Ви вирішили пригнати авто з Франції, зможете легко знайти сервісні центри та запасні частини.Міжнародні автосалони у Франції також багаті. У більш сільській місцевості дилер іноземного бренду, швидше за все, не перебуватиме в безпосередній близькості, а також не буде такої великої міжнародної селекції вживаних автомобілів. Кількість гаражів із запасом деталей, необхідних для обслуговування автомобіля, також буде значно нижчою.

Купівля нового автомобіля у Франції

Купівля автомобіля через дилерів у Франції, як правило, дуже проста. Як іноземець, незнайомий з процесом купівлі, пройшовши через дилерський центр, може значно зменшити адміністративний тягар, пов'язаний з покупкою автомобіля. Але, покупка автомобіля через посередництво часто є більше коштовною ніж приватний продаж. Також слід зазначити, що багато дилерів закриті між 12:00 і 14:00. Ті, хто має достатньо вільного часу і готові докласти додаткових зусиль, повинні розглянути можливість придбання автомобіля у окремого продавця. Купівля французького автомобіля є високорегульованим процесом,в результаті чого навряд можна очікувати обману або продажу викраденого автомобіля.

Як пригнати машиниз Франції, що вже мали власника?

Якщо бажаєтекупити потриманий автомобіль у Франції, повинні спочатку проконсультуватися з онлайн-оголошеннями, віртуальними ринками і використовувати автосалони, щоб знайти свій ідеальний варіант. Усі використані автомобілі у Франції більше чотирьох років повинні пройти інспекцію гаража перед тим, як вони можуть бути по праву продані. Ця перевірка відома як «contrôle technique», і вона повинна проводитися не більше ніж за шість місяців до дати продажу. Успішно обстежені автомобілі матимуть наклейку в кутку вітрового скла. Якщо ніякої наклейки немає, треба переконатися, що автомобіль перевіряється.

Після того, як всі документи будуть в порядку, продаж може бути зроблений. Часто приймаються перекази рахунків або особисті чеки, що супроводжуються кількома формами ідентифікації. Найчастіше краще підписатися з страховою компанією до здійснення угоди, оскільки для реєстрації автомобіля буде потрібно підтвердження страхування.

 

 

Відгуки наших клієнтів

Маєте запитання? Напишіть нам в мессенджер:

Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
Хочу машину

Пригнані авто

Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

Ford Mondeo

Ford Mondeo

2013р. 120kW, 2.0 Дизель 6ст. автомат

Ціна 9200€

Перейти детально
Nissan qashkai 2

Nissan qashkai 2

2011р. 2.0 дизель, 110kW 6ст. механіка

Ціна 11900$

Перейти детально
VW Caddy 2010

VW Caddy 2010

2010р. 1.6 бензин 75кВт 5ст. механіка

Ціна 9450$

Перейти детально