Пригон авто з Франції

Пригон автомобіля з Франції. Допоможемо купити і доставити авто з Франції.

пригон авто з ФранціїВнаслідок світової економічної кризи, а особливо в Україні потенційні покупці часто задаються запитанням купувати б/у автомобіль в Україні чи пригнати більш менш свіже авто з-за кордону, оскільки на нове авто, часто, грошей просто не вистачає.

Вихід звичайно ж є: можна придбати відносно недорого іномарку з-за кордону її розмитнити по пільгових акцизах - «Закон 3251». Вартість такого автомобіля буде трохи меншою ніж вартість новенького «ланоса», але такий варіант з Європи зазвичай служить набагато довше ніж нові українські чи китайські автомобілі.

Пригнати машину з Франції в Україну коштує трохи дорожче ніж з Польщі або пригон авто Німеччини, але ціна компенсує транспортні витрати. В Франції зазвичай дешевші автомобілі з аукціонів, але жорстка конкуренція збоку інших учасників аукціону дуже рідко сприяє покупці дісно хорошої машини. Тут зазвичай вигідно приганяти саме такі марки: Рено, Пежо, Сітроен. Вони там виробляються та відповідно ціна на них нижча ніж в інших країнах ЄС.

 

Якщо у вас не має можливості поїхати в Францію і зробити там покупку, ми можемо зробити це за вас.

Компанія "Автоскаут" надає послуги по пригону автомобілів з Європи.

Наші перегонщики роблять короткий фото-відео звіт автомобіля який оглядають і надсилають його вам на електронну пошту або в Viber, Whatsapp. Всі нюанси покупець зможе побачити в звіті. Якщо автомобіль влаштовує клієнта, робимо покупку, оформлюємо всі документи і вертаємось до кордону.

Однак якщо ви не любите сидіти вдома то можете поїхати з нами і на власні очі побачити та потриматися за кермо автомобіля який забажаєте купити. Така подорож буде для вас одночасно екскурсією по Європі і непоганою інвестицією власних коштів.

Відгуки наших клієнтів

Для отримання інформації щодо пригону авто

Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з Вами!

Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!

Хочу машину

Пригнані авто

Mercedes-Benz vito 116

2013р. 120kW 2.2 дизель 5ст. автомат

Ціна 19000$

Перейти детально

Mercedes-Benz E200

2014р. 120kW, 2.0 Бензин 7cт. автомат

Ціна 22000$

Перейти детально

Citroen c4

2012р. 1.6D - 80кВт 6cт. автомат

Ціна 11100$

Перейти детально