2017-09-30
5428

Пригін авто з Бельгії: переваги співпраці з нами

Безперечно, в сучасному світі автомобіль – це не розкіш, а зручний засіб пересування. Адже комфортне сидіння, оптимальний температурний режим в салоні, енергійна музика – все це очевидні переваги власного транспортного засобу. Однак на сьогоднішній день не кожна середньостатистична родина може дозволити собі придбати нове авто в Україні. А пов’язано це з ціновою політикою. Саме тому переважна більшість українських споживачів шукає альтернативні ринки за межами власної держави, здебільшого у європейських країнах. І це абсолютно виправдано. Оскільки, наприклад, з Бельгії або з будь-якої іншої країни Європи можна пригнати одночасно недорогу і якісну машину з невеликим пробігом. Але яким чином це зробити?

Звичайно, маючи на руках закордонний паспорт, можна вирушити за транспортним засобом самотужки. Однак відсутність досвіду в подібних справах може зіграти з вами злий жарт: зіткнувшись з недобросовісним продавцем або неналежним чином оформивши документи, ви можете в чужій країні залишитися не лише без машини, але й без грошей. Щоб цього уникнути, варто звернутися до професіоналів, які не один рік здійснюють пригон авто з Бельгії або інших країн Євросоюзу.

Кому як не нам можна довірити це завдання? Наші фахівці багато років займаються подібною справою, пропонуючи своїм клієнтам оптимальне співвідношення ціни та якості. Саме тому, якщо ви вирішили купити авто в Бельгії, то відвідайте сайт auto-scout.in.ua.

Пригон авто з Бельгії: етапи співпраці замовника та виконавця

Прийнявши рішення, що ви обираєте саме нас, будьте певні, що ви отримаєте авто з Бельгії з оригінальним пробігом за ціною нижчою, ніж у конкурентів. Але щоб компанія повністю виправдала сподівання клієнта, і він отримав саме той автомобіль, про який весь час мріяв, обом сторонам в процесі співпраці варто дотримуватися наступного алгоритму дій:

  • найважливіше, що має зробити клієнт – по-перше, визначитися з маркою і моделлю машини, а по-друге, встановити оптимальні цінові рамки;
  • наше завдання – підібрати для споживача декілька варіантів автомобілів, які максимально відповідають його вимогам;
  • в тому випадку, якщо запропоноване авто з Бельгії задовольняє потреби клієнта, експерти компанії здійснюють повний його огляд за кордоном. Після чого надсилають споживачеві фото- та відеозвіт про реальний стан автомобіля;
  • у разі його схвалення співробітники компанії переганяють обраний транспортний засіб з Бельгії до кордону і допомагають з його розмитненням.

І як результат – клієнт отримує омріяний автомобіль за розумні гроші.

Чому варто замовити пригон машини з Бельгії саме в нас?

Звернутися до нас за послугами по пригону авто з Бельгії або будь-якої іншої країни Європи варто з таких причин:

  • ми пропонуємо нашим клієнтам не лише ціни нижчі, ніж у конкурентів, але й кращу якість підбору автомобіля;
  • наша компанія працює без посередників, тому вартість послуг – нижча, ніж у аналогічних приватних контор;
  • ми працюємо на результат, а тому клієнтам не доведеться сумніватися у якості наданих нами послуг;
  • доставка транспортного засобу з-за кордону виконується на лафеті або своїм ходом водіями професіоналами, тому переживати за його пошкодження не доведеться.

Отже, якщо у вас виникла необхідність здійснити пригон авто з Бельгії або з будь-якої іншої країни Європейського Союзу, то зверніться за послугами до компанії Auto Scout. Зробивши це, ви ніколи не пошкодуєте. Адже ми не лише сумлінно ставимося до виконання своєї роботи, але й втілюємо в життя найзаповітніші мрії клієнтів за найкоротші терміни.

Відгуки наших клієнтів

Маєте запитання? Напишіть нам в мессенджер:

Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
Хочу машину

Пригнані авто

Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

Ford Mondeo

Ford Mondeo

2013р. 120kW, 2.0 Дизель 6ст. автомат

Ціна 9200€

Перейти детально
Nissan qashkai 2

Nissan qashkai 2

2011р. 2.0 дизель, 110kW 6ст. механіка

Ціна 11900$

Перейти детально
VW Caddy 2010

VW Caddy 2010

2010р. 1.6 бензин 75кВт 5ст. механіка

Ціна 9450$

Перейти детально