Пригон авто з Бельгії

Пригон авто з Бельгії. Як замовити та доставити авто з Бельгії

Пригін авто з Бельгії: переваги співпраці з Auto Scout

Безперечно, в сучасному світі автомобіль – це не розкіш, а зручний засіб пересування. Адже комфортне сидіння, оптимальний температурний режим в салоні, енергійна музика – все це очевидні переваги власного транспортного засобу. Однак на сьогоднішній день не кожна середньостатистична родина може дозволити собі придбати нове авто в Україні. А пов’язано це з ціновою політикою. Саме тому переважна більшість українських споживачів шукає альтернативні ринки за межами власної держави, здебільшого у європейських країнах. І це абсолютно виправдано. Оскільки, наприклад, з Бельгії або з будь-якої іншої країни Європи можна пригнати одночасно недорогу і якісну машину з невеликим пробігом. Але яким чином це зробити?

Звичайно, маючи на руках закордонний паспорт, можна вирушити за транспортним засобом самотужки. Однак відсутність досвіду в подібних справах може зіграти з вами злий жарт: зіткнувшись з недобросовісним продавцем або неналежним чином оформивши документи, ви можете в чужій країні залишитися не лише без машини, але й без грошей. Щоб цього уникнути, варто звернутися до професіоналів, які не один рік здійснюють пригон авто з Бельгії або інших країн Євросоюзу.

Auto Scout є саме тією компанією, якій, без сумніву, можна довірити це завдання. Адже її фахівці багато років займаються подібною справою, пропонуючи своїм клієнтам оптимальне співвідношення ціни та якості. Саме тому, якщо ви вирішили купити авто в Бельгії, то відвідайте сайт auto-scout.in.ua, замовивши послуги спеціалістів Auto Scout.

Пригон авто з Бельгії: етапи співпраці замовника та виконавця

Прийнявши рішення про співробітництво з компанією Auto Scout, будьте певні, що ви отримаєте авто з Бельгії з оригінальним пробігом за ціною нижчою, ніж у конкурентів. Але щоб компанія повністю виправдала сподівання клієнта, і він отримав саме той автомобіль, про який весь час мріяв, обом сторонам в процесі співпраці варто дотримуватися наступного алгоритму дій:

  • найважливіше, що має зробити клієнт – по-перше, визначитися з маркою і моделлю машини, а по-друге, встановити оптимальні цінові рамки;
  • наше завдання  – підібрати для споживача декілька варіантів автомобілів, які максимально відповідають його вимогам;
  • в тому випадку, якщо запропоноване авто з Бельгії задовольняє потреби клієнта, експерти компанії здійснюють повний його  огляд за кордоном. Після чого надсилають споживачеві фото- та відеозвіт про реальний стан автомобіля;
  • у разі його схвалення співробітники компанії переганяють обраний транспортний засіб з Бельгії до кордону і допомагають з його розмитненням.

І як результат – клієнт отримує омріяний автомобіль за розумні гроші.

Чому варто замовити пригон машини з Бельгії в компанії Auto Scout?

Звернутися до компанії Auto Scout за послугами по пригону авто з Бельгії або будь-якої іншої країни Європи варто з таких причин:

  • ми пропонуємо нашим клієнтам не лише ціни нижчі, ніж у конкурентів але й якість кращу, ніж у колег по цеху;
  • наша компанія працює без посередників, тому вартість послуг – нижча, ніж у аналогічних приватних контор;
  • ми співпрацюємо лише з перевіреними надійними партнерам за кордоном, а тому клієнтам не доведеться сумніватися у якості наданих нами послуг;
  • на відміну від багатьох інших, наші фахівці переганяють машини з Бельгії як для приватних, так і для юридичних осіб;
  • доставка транспортного засобу з-за кордону виконується на лафеті або своїм ходом, тому переживати за його неушкодженість не доведеться.

Отже, якщо у вас виникла необхідність здійснити пригон авто з Бельгії або з будь-якої іншої країни Європейського Союзу, то зверніться за послугами до компанії Auto Scout. Зробивши це, ви ніколи не пошкодуєте. Адже їхні співробітники не лише сумлінно ставляться до виконання своєї роботи, але й втілюють в життя найзаповітніші мрії клієнтів за найкоротші терміни.

Відгуки наших клієнтів

Для отримання інформації щодо пригону авто

Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з Вами!

Мрієш про авто? Просто звяжись з нами!

Хочу машину

Пригнані авто

Останні авто пригнані з європейських просторів

Mercedes-Benz vito 116

2013р. 120kW 2.2 дизель 5ст. автомат

Ціна 19000$

Детально

Mercedes-Benz E200

2014р. 120kW, 2.0 Бензин 7cт. автомат

Ціна 22000$

Детально

Citroen c4

2012р. 1.6D - 80кВт 6cт. автомат

Ціна 11100$

Детально