Що таке Вебасто, навіщо його ставити в ваш автомобіль. Чому автомобілі з Вебасто служать довше. Всі переваги і недоліки автономного обігріву в одній статті.

2017-11-28
3174

З приходом зими чи не кожен водій стикається з проблемою обігріву свого автомобіля. Дехто заводить своє авто і чекає поки воно нагріється щоб рухатись далі, інші сідають в холодну машину, беруть в руки задубівше від холоду кермо і цокотаючи зубами вирушають в дорогу.

Звичайно ж з часом автомобільна пічка прогріває салон, але що робити коли не хочеться сідати в "холодильник"? Для цього компанія Webasto розробила спеціальне автономне опалення, яке дозволяє прогрівати ваш автомобіль не виходячи з дому.

Трошки історії компанії Вебасто

Компанія Вебасто з'явилась ще в далекому 1901 році. Її заснував Вільгельм Байер, Спочатку вони почали випускати бризговики та стійки. Потім у 1932 році розробили складний панорамний дах для автобусів. В 1935 році випускають перший опалювач для двигунів з рідинним охолодженням.

З 1952 по 1974 роки  компанія насичує тогочасний ринок своїми інноваціями. Був розроблений перший в світі опалювач для автобусів та скляний зсувний дах для легкових автомобілів.

З часом компанія розширюється і поглинає інші підрозділи, вдосконалюючи свою продукцію та розробляючи нові системи.

На даний час холдинг Webasto випускає складні дахи для кабріолетів, системи кондиціонування повітря, а також системи автономного опалення.

Що таке Вебасто?

Вебасто - це автономна система, яка дозволяє обігрівати двигун і салон автомобіля перед запуском, роблячи старт двигуна легшим. Вони є рідинні і повітряні. Хоча вони виготовляються для зими як обігрівачі, але літом вони можуть працювати як кондиціонер.

Такі системи бажано встановлювати водіям, які часто возять малих дітей в своєму авто та й самі не терплять холод. А також тим, хто не любить довго чекати поки авто прогріється.

Жирним плюсом є те, що вебасто можна запускати з пульта, тому поки ви збираєтеся в дорогу, а це зазвичай 20-30 хвилин, за цей час ваше авто прогріється.

Такі системи обігріву є модульними і можна зупинитись лише на підігріві двигуна або встановити повний пакет, вплоть до підігріву стекол автомобіля. Майже всі знають, що один холодний старт двигуна особливо взимку рівняється до 300 кілометрів пробігу, вебасто покращує старт двигуна і економить його ресурс.

Основні перевагами систем вебасто над їхніми аналогами:

  • швидкість обігріву;
  • якісне і довговічне обладнання;
  • дистанційний запуск (пульт, мобільний телефон);
  • економія пального порівняно з аналогами;
  • довший срок служби двигуна.

Передпусковий підігрів

Найчастіше в понятті вебасто розуміється передпусковий обігрівач автомобіля, цей елемент найчастіше зустрічається в автомомбілях. Він має невеликі габарити і витрачає дуже мало пального для обігріву двигуна. Цей прилад настільки компактний, що поміщається в будь який автомобіль. 

Такі підігрівачі поділяються на електричні, які живляться від мережі 220В, а також на повністю автономні, які використовують пальне з баку. Ціни на них також різні від 150$ до 900$ за систему.

Найчастіше автономні підігрівачі використовуются в скандинавських країнах, де є дуже суворі зими. Якщо ви замовите пригон автомобіля з Швеції в нашій компанії, то ми обов"язково підберемо вам хороше авто з автономним підігрівом. 

Якщо в машині нема вебасто

Якщо ж ви придбали автомобіль без автономного обігрівача, не біда. На автосервісі підігрів встановлять швидко і якісно, але за це прийдеться заплатити. Також систему підігріву, потративши трохи часу та зекономивши кошти, можна встановити самому. В комплекті автономного підігріву є інструкція по встановленню тому кожен хто має час і бажання може розібратися як правильно встановлювати такі прилади. 

Відгуки наших клієнтів

Маєте запитання? Напишіть нам в мессенджер:

Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
Хочу машину

Пригнані авто

Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

Ford Mondeo

Ford Mondeo

2013р. 120kW, 2.0 Дизель 6ст. автомат

Ціна 9200€

Перейти детально
Nissan qashkai 2

Nissan qashkai 2

2011р. 2.0 дизель, 110kW 6ст. механіка

Ціна 11900$

Перейти детально
VW Caddy 2010

VW Caddy 2010

2010р. 1.6 бензин 75кВт 5ст. механіка

Ціна 9450$

Перейти детально