УВАГА!!!

Встигніть скористатися пільговим розмитненням автомобіля згідно закону №3251, адже його дія закінчується 31 грудня 2018 року.

Підготовка автомобіля до зими: вибір мастил

Вибір моторного мастила дуже важливий для роботи вашого двигуна.

Рейтинг: 5/5 - 1 голосов
265

Кожен автомобіліст знає що з настанням холодів стає важче заводити свій автомобіль. Справа в тому, що мастило яке знаходиться в піддоні двигуна при зменшенні температури загустіває. І коли проводиться запуск двигуна на холодну чути характерне металічне цокотання двигуна.

Це наслідок того що мастило не встигло прогрітись і змастити всі рухомі частини двигуна, як наслідок зношення деталей і прискорений вихід з ладу всього агрегату. Для запобігання таких неприємних ситуацій потрібно змінювати мастило на більш рідке і двигун скаже вам за це велике спасибі. 

В'язкість мастила

Для того щоб догодити двигунам навіть в найсуворіших кліматичних умовах компанії виробники розробили широкий асортимент моторних олив для різних температурних діапазонів. Нижче представлено в'язкість моторного мастила при температурі -20°C. 

Якщо ж заміну масла проводити недоцільно і автомобіль ночує на вулиці то краще поставити на нього систему автономного опалення (Вебасто) або ж скористатися нашою допомогою і пригнати автомобіль зі Швеції. В шведських авто дуже часто автономний підігрів двигуна і салона автомобіля встановлений по замовчуванню. 

 

Comments ()

  Відгуки наших клієнтів

  Для отримання інформації щодо пригону авто

  Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з Вами!

  Мрієш про авто? Просто звяжись з нами!

  Хочу машину

  Пригнані авто

  Останні авто пригнані з європейських просторів

  Mercedes-Benz vito 116

  2013р. 120kW 2.2 дизель 5ст. автомат

  Ціна 19000$

  Детально

  Mercedes-Benz E200

  2014р. 120kW, 2.0 Бензин 7cт. автомат

  Ціна 22000$

  Детально

  Citroen c4

  2012р. 1.6D - 80кВт 6cт. автомат

  Ціна 11100$

  Детально