Підготовка автомобіля до зими: вибір мастил

Вибір моторного мастила дуже важливий для роботи вашого двигуна.

2017-11-10
1517

Кожен автомобіліст знає що з настанням холодів стає важче заводити свій автомобіль. Справа в тому, що мастило яке знаходиться в піддоні двигуна при зменшенні температури загустіває. І коли проводиться запуск двигуна на холодну чути характерне металічне цокотання двигуна.

Це наслідок того що мастило не встигло прогрітись і змастити всі рухомі частини двигуна, як наслідок зношення деталей і прискорений вихід з ладу всього агрегату. Для запобігання таких неприємних ситуацій потрібно змінювати мастило на більш рідке і двигун скаже вам за це велике спасибі. 

В'язкість мастила

Для того щоб догодити двигунам навіть в найсуворіших кліматичних умовах компанії виробники розробили широкий асортимент моторних олив для різних температурних діапазонів. Нижче представлено в'язкість моторного мастила при температурі -20°C. 

Якщо ж заміну масла проводити недоцільно і автомобіль ночує на вулиці то краще поставити на нього систему автономного опалення (Вебасто) або ж скористатися нашою допомогою і пригнати автомобіль зі Швеції. В шведських авто дуже часто автономний підігрів двигуна і салона автомобіля встановлений по замовчуванню. 

 

Відгуки наших клієнтів

Маєте запитання? Напишіть нам в мессенджер:

Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
Хочу машину

Пригнані авто

Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

Ford Mondeo

Ford Mondeo

2013р. 120kW, 2.0 Дизель 6ст. автомат

Ціна 9200€

Перейти детально
Nissan qashkai 2

Nissan qashkai 2

2011р. 2.0 дизель, 110kW 6ст. механіка

Ціна 11900$

Перейти детально
VW Caddy 2010

VW Caddy 2010

2010р. 1.6 бензин 75кВт 5ст. механіка

Ціна 9450$

Перейти детально