Підготовка автомобіля до зими: шини і диски

Зміна пори року змушує нас переобувати автомобіль двічі на рік. Як підготувати авто до зими, читайте далі.

Рейтинг: 5/5 - 2 голосов
372

З приходом зими практично всі водії змушені переходити на зимові шини. Справа в тому, що літні шини мають свою робочу температуру від +7°C  і вище. Коли температура навколишнього середовища падає так низько характеристики літньої гуми дуже різко погіршуються, вона затвердіває і втрачає свої властивості щеплення з асфальтом. Ось чому літні шини такі слизькі на зимових дорогах.

Літня гума частіше всього призводить до ДТП в період від пізньої осені до весни.

Щоб уберегти себе від прикрих ситуацій радимо обов‘язково переобуватись на зимову гуму в холодний період року. Не варто чекати першого снігу і великих черг на шиномонтажах - переобуйтесь раніше за тиждень-два до прогнозованих перших заморозків.

Перед установкою

Обов'язково перевірте зимові шини перед установкою на тріщини, шурупи та сторонні предмети, гулі та висоту протектора (мінімальна висота протектора 4мм). Якщо колесо потріскалось або на ньому вилізла гуля внаслідок наїзду на бордюр, ставити його на машину не рекомендовано, інакше воно може лопнути на швидкості і призвести до фатальних наслідків.

Диски також треба перевіряти перед установкою. Зазвичай після зими дуже часто на них лишаються вмятини, тому не буде лишнім викатати і відбалансувати диск з шиною.

Легкосплавні диски зимою

Якщо на вашому авто стоять легкосплавні диски їх краще замінити на звичайні штамповки в народі їх називають залізяки. Штамповані диски хоча й не такі гарні та міцні як легкосплавні, але вони не розбиваються на шматки при сильному ударі об бордюр або потраплянні в яму. Вони не дорогі і їх легко відреставрувати, чого не скажеш про литі або ковані легкосплавні диски. 

Автоскаути бажають всім автомобілістам тільки хороших доріг!

Comments ()

  Відгуки наших клієнтів

  Для отримання інформації щодо пригону авто

  Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з Вами!

  Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
  Хочу машину

  Пригнані авто

  Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

  Mitsubishi Outlander

  2012р. 2.3 дизель, 130kW 6ст. механіка

  Ціна 12000$

  Перейти детально

  MAN TGX 18.540

  2010р. 12.0л, 540к.с. автомат

  Ціна 13500€

  Перейти детально

  VW Touareg

  2013р. 3.0TDI 150kW 8ст. автомат

  Ціна 23900$

  Перейти детально