ВРУ хоче зробити нульове розмитнення для електромобілів

З нульовим розмитненням пригон електрокарів стане вигіднішим на 30% від вартості авто, а це, погодьтеся, дуже велика економія.

Рейтинг: 4,7/5 - 3 голосов
495

Верховна Рада України приємно здивувала нас своїм новим законопроектом №6776д, який звільняє електромобілі від ПДВ і акцизу. Але не потрібно передчасно радіти тому що цей законопроект повинен підписати президент і відповідно повиен бути опублікованим в офіційних виданнях. З опублікуванням звісно ж проблем ніяких, але чи підпише їх президент поки не відомо…

Якщо цей закон вступить в силу то покупка електромобіля стане суттєво вигіднішою ніж є зараз.

В цілому передбачається економія на рівні 30%. Якщо купувати електромобіль Nissan leaf вартістю 14000 Євро, потрібно заплатити 20% ПДВ - 3000Є, митний збір 8% - 1120 Євро, акциз – 109 Євро, вмикаємо калькулятор і отримуємо суму: 4275 Євро ми повинні сплатити державі за дане авто.

Це ще не все, до вартості автомобіля нараховується податок в пенсійний фонд в розмірі 5% - 761 Євро, а ще врахувати послуги пригону та інші додаткові витрати машина стає взагалі "золота".

Недавно ми вже публікували статтю про електромобілі (див. «Чи чекатиме на світ електромобільний бум?»).

На даний момент пригнати і розмитнити електромобіль є дуже дорогим задоволенням. Будемо надіятись, що цей закон все ж таки підпишуть і багато українців пересядуть на електричні транспортні засоби.

Якщо ж ви бажаєте недорого придбати Nissan leaf то варто почекати прийняття поправок до закону президентом, а тоді вже звернутися в нашу компанію і замовити доставку електромобіля з Європи чи з США. Доставка електромобілів з США вийде набагато дешевшою ніж з Європи, тому такий варіант теж варто розглядати як економію фінансів.

Comments ()

  Відгуки наших клієнтів

  Для отримання інформації щодо пригону авто

  Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з Вами!

  Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
  Хочу машину

  Пригнані авто

  Renault Megane BOSE

  2012р. 1.6 дизель, 96kW 6ст. механіка

  Ціна 11100$

  Перейти детально

  Renault Trafic

  2015р. 1.6 дизель, 88kW 6ст. механіка

  Ціна 18500$

  Перейти детально

  Audi Q5

  2011р. 2.0 дизель, 125kW 6ст. механіка

  Ціна 21900$

  Перейти детально