Догляд за автомобілем зимою

2018-10-10
1691

З приходом зими ваш автомобіль потребує особливого доглядую. Для того щоб зменшити шкоду ми підготували для вас декілька порад, які вбережуть вашого коня від неприємностей.

  1. Ніколи не намагайтесь зчистити сніг з лобового скла щітками склоочисників. Такі спроби дуже швидко виводять з ладу самі щітки, а також можуть зламати напрямляючі очисників. Для цього бажано мати спеціальний пластиковий скребок для снігу і льоду, а також щітку з довгою ручкою.
  2. Витирання ганчіркою авто в лютий мороз може також закінчитись не дуже хорошими наслідками. Кристали льоду і пил працюють як абразивний матеріал, тому лакофарбне покриття вашого автомобіля обов"язково покриється подряпинами і стане матовою.
  3. Якщо дверцята вашого автомобіля примерзли і не відкриваються - ні в якому разі не розморожуйте їх гарячою водою. Такі спроби можуть пошкодити лако-фарбне покриття. Для цього краще спробувати відкрити інші двері і ввімкнути обігрів салону. Якщо інші двері теж не піддаються, можна спробувати спеціальний засіб для розморожування (можна знайти в автомагазинах). Щоб таких ситуацій більше не траплялося - потрібно провітрювати ваш автомобіль після поїздки, зайва волога вийде, температура зрівняється і вранці двері відкриються добре. Також можна змазувати ущільнювачі дверей силіконом, який не дозволить скувати гумові ущільнювачі з кузовом авто.
  4. Дуже часте миття автомобіля в зимову пору теж негативно позначається на кузові. В дуже сильні морози варто утриматися від автомийки. Бажано проводити цю процедуру в міру при +5°C і вище особливо після поїздок по посипаних сіллю дорогах. А також слідкувати за тим щоб на бризговиках і на арках не накопичувалося дуже багато снігу з льодом, інакше ризикуєте залишитися з пошкодженими елементами кузова та без бризговика. 
  5. Дуже сильно шкодить здоров'ю кузова автомобіля різка зміна температур. Коли автомобіль з вулиці поставили в теплий гараж, сніг і лід який приліпився до кузова, починає розтавати, в гаражі збільшується вологість повітря і автомобіль, перебуваючи в такому середовищі, з часом починає ржавіти та покриватись «жучками». Потрібно щоб гараж добре провітрювався і обігрівався інакше ваше авто з часом стане «дірявим».
  6. Завжди слідкуйте за рівнем рідини скло омивача. Якщо в бачкові залишилась літня омивайка, її потрібно використати, інакше під час сильного морозу вона може замерзнути і пошкодити трубопроводи, форсунки або бачок склоомивача. Використовуйте тільки зимову рідину для склоомивача.
  7. Використовуйте тільки зимове пальне для дизельних авто. Досвідчені водії, які стикалися хоча б один раз з замерзанням дизелю, ніколи не поїдуть в дорогу при лютому морозі. Додавання керосину в бак може пошкодити паливну апаратуру. Для бензинових автомобілів як і для дизельних бажано заправлятися майже до повного баку, щоб зменшити кількість вологого повітря в ньому. Волога з часом накопичується і може потрапити в паливну систему авто, що є дуже погано для вашої машини.
  8. Якщо при найменших заморозках ваше авто почало погано заводитись, час перевірити акумулятор (рівень електроліту, густину - якщо акумулятор розбірний).При зниженні відмітки до нуля, акумулятор втрачає приблизно 20% своєї ємності. Якісний і новий акумулятор завжди забезпечить холодний старт для вашого авто.

Дотримуйтесь порад описаних вище і ваше авто буде служити вам вірою і правдою не один рік.

Команда сайту «Автоскаут»

Відгуки наших клієнтів

Маєте запитання? Напишіть нам в мессенджер:

Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
Хочу машину

Пригнані авто

Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

Ford Mondeo

Ford Mondeo

2013р. 120kW, 2.0 Дизель 6ст. автомат

Ціна 9200€

Перейти детально
Nissan qashkai 2

Nissan qashkai 2

2011р. 2.0 дизель, 110kW 6ст. механіка

Ціна 11900$

Перейти детально
VW Caddy 2010

VW Caddy 2010

2010р. 1.6 бензин 75кВт 5ст. механіка

Ціна 9450$

Перейти детально