Догляд за автомобілем зимою

Рейтинг: 5/5 - 3 голосов
502

З приходом зими ваш автомобіль потребує особливого доглядую. Для того щоб зменшити шкоду ми підготували для вас декілька порад, які вбережуть вашого коня від неприємностей.

 1. Ніколи не намагайтесь зчистити сніг з лобового скла щітками склоочисників. Такі спроби дуже швидко виводять з ладу самі щітки, а також можуть зламати напрямляючі очисників. Для цього бажано мати спеціальний пластиковий скребок для снігу і льоду, а також щітку з довгою ручкою.
 2. Витирання ганчіркою авто в лютий мороз може також закінчитись не дуже хорошими наслідками. Кристали льоду і пил працюють як абразивний матеріал, тому лакофарбне покриття вашого автомобіля обов"язково покриється подряпинами і стане матовою.
 3. Якщо дверцята вашого автомобіля примерзли і не відкриваються - ні в якому разі не розморожуйте їх гарячою водою. Такі спроби можуть пошкодити лако-фарбне покриття. Для цього краще спробувати відкрити інші двері і ввімкнути обігрів салону. Якщо інші двері теж не піддаються, можна спробувати спеціальний засіб для розморожування (можна знайти в автомагазинах). Щоб таких ситуацій більше не траплялося - потрібно провітрювати ваш автомобіль після поїздки, зайва волога вийде, температура зрівняється і вранці двері відкриються добре. Також можна змазувати ущільнювачі дверей силіконом, який не дозволить скувати гумові ущільнювачі з кузовом авто.
 4. Дуже часте миття автомобіля в зимову пору теж негативно позначається на кузові. В дуже сильні морози варто утриматися від автомийки. Бажано проводити цю процедуру в міру при +5°C і вище особливо після поїздок по посипаних сіллю дорогах. А також слідкувати за тим щоб на бризговиках і на арках не накопичувалося дуже багато снігу з льодом, інакше ризикуєте залишитися з пошкодженими елементами кузова та без бризговика. 
 5. Дуже сильно шкодить здоров'ю кузова автомобіля різка зміна температур. Коли автомобіль з вулиці поставили в теплий гараж, сніг і лід який приліпився до кузова, починає розтавати, в гаражі збільшується вологість повітря і автомобіль, перебуваючи в такому середовищі, з часом починає ржавіти та покриватись «жучками». Потрібно щоб гараж добре провітрювався і обігрівався інакше ваше авто з часом стане «дірявим».
 6. Завжди слідкуйте за рівнем рідини скло омивача. Якщо в бачкові залишилась літня омивайка, її потрібно використати, інакше під час сильного морозу вона може замерзнути і пошкодити трубопроводи, форсунки або бачок склоомивача. Використовуйте тільки зимову рідину для склоомивача.
 7. Використовуйте тільки зимове пальне для дизельних авто. Досвідчені водії, які стикалися хоча б один раз з замерзанням дизелю, ніколи не поїдуть в дорогу при лютому морозі. Додавання керосину в бак може пошкодити паливну апаратуру. Для бензинових автомобілів як і для дизельних бажано заправлятися майже до повного баку, щоб зменшити кількість вологого повітря в ньому. Волога з часом накопичується і може потрапити в паливну систему авто, що є дуже погано для вашої машини.
 8. Якщо при найменших заморозках ваше авто почало погано заводитись, час перевірити акумулятор (рівень електроліту, густину - якщо акумулятор розбірний).При зниженні відмітки до нуля, акумулятор втрачає приблизно 20% своєї ємності. Якісний і новий акумулятор завжди забезпечить холодний старт для вашого авто.

Дотримуйтесь порад описаних вище і ваше авто буде служити вам вірою і правдою не один рік.

Команда сайту «Автоскаут»

Comments ()

  Відгуки наших клієнтів

  Для отримання інформації щодо пригону авто

  Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з Вами!

  Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
  Хочу машину

  Пригнані авто

  Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

  Nissan NV 200

  2016р. 1.5 дизель, 55kW 6ст. механіка

  Ціна 6300€ в Німеччині

  Перейти детально

  Ford Transit L4H3

  2018р. 6ст. механіка

  Ціна 21500$

  Перейти детально

  Skoda Yeti

  2013р. 2.0 дизель, 103kW 6ст. механіка

  Ціна 12700$

  Перейти детально