Чи чекатиме на світ електромобільний бум?

З кожним роком звичайні автомобілі вдосконалюються, стають все сучаснішими, економічними. Але зовсім недавно з"явився конкурент - електромобіль. Хоча електромобілі стали дуже популярні однак вони мають як плюси так і мінуси...

Рейтинг: 5/5 - 3 голосов
671

З кожним днем електромобілі стають дедалі популярнішими в автомобільному світі. Очікується, що цей безшумний, потужний, економічний та екологічно чистий вид транспорту зробить двигуни внутрішнього згоряння морально устарілими та недоцільними до 2025 року.

В багатьох розвинутих країнах вже ведуться масштабні проекти по модернізації АЗС електричними розетками для масового швидкісного заряджання електрокарів. Не оминув прогрес і Україну.

Карта електрозаправок України

Хоча електрокари починають впевнено "заселятися" в домівках українців, але про електромобільний бум говорити трохи ранувато. Для поліпшення екологічної ситуації уряд України зменшив розмитнення електрокарів тому придбати електромобіль стає трохи легше.

Поки ми ще перебуваємо в 2017 році, давайте оцінимо переваги і недоліки використання електрокарів в Україні.

Переваги електрокарів

 • Економічність. Сучасні електрокари споживають від 10кВт на 100 кілометрів дороги.
 • Екологічність. Немає викидів вихлопних газів. Енергія автомобіля використовується до 5 разів ефективніше ніж в двигунах внутрішнього згоряння.
 • Простота в обслуговуванні.  Немає потреби проходити ТО ( заміна мастил, свічок, фільтрів і т.д.). В основному обслуговування потребує лише ходова частина, яку можна зробити на будь-якому СТО. Електродивигун, акумулятори лише потребують спостереження та контрольних замірів.
 • Тиша при русі. Автомобіль пересувається практично безшумно.

Недоліки електрокарів

 • Швидкість. Реальна швидкість електрокарів для економії електроенергії обмежується 80-100км/год, але  електромобілі можуть розганятися до 140км/год. (вийняток деякі суперкари: Tesla S, Lamborgini ) 
 • Мала кількість електро АЗС. На даний час мала кількість електрозаправок обмежує в переміщенні власників електрокарів.
 • Час заряджання. Заряджання від звичайної розетки потребує близько 8 годин, а швидкісних експресс-зарядок поки що дуже мало.
 • Невеликий асортимент. Хоча й електромобільний ринок розвивається, але поки що він не може забезпечити всі потреби клієнта.
 • Комфорт. Ввімкнений кондиціонер душе швидко розряджає акумулятори електромобіля, тому для більшої відстані потрібно обмежуватись комфортом
 • Висока вартість. Висока вартість нового авто і його головних комплектуючих: батареї та електродвигінів поки що стримує багатьох від покупки.

На даний момент компанія "Автоскаут" пропонує послуги по доставці електрокарів з США і Європи та допомогу з їх розмитненням і сертифікацією. Приміром пригнати дуже популярний з електромобілів nissan leaf з Америки буде дешевше ніж з Європи.

Comments ()

  Відгуки наших клієнтів

  Для отримання інформації щодо пригону авто

  Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з Вами!

  Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
  Хочу машину

  Пригнані авто

  Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

  Ford Focus 2016

  2016р. 1.5 дизель, 88kW 6ст. механіка

  Ціна 11700$

  Перейти детально

  Nissan NV 200

  2016р. 1.5 дизель, 55kW 6ст. механіка

  Ціна 6300€ в Німеччині

  Перейти детально

  Ford Transit maxi

  2016р. 2.2 дизель, 114kW 6ст. механіка

  Ціна 15500$

  Перейти детально