Авто зі Швеції: 10 переваг покупки авто з скандинавської країни.

Чому авто з Швеції є дуже хорошим вибором для українців. Комплектація, технічний стан, а головне ціна на транспортний засіб та багато інших плюсів. Всі переваги покупки скандинавських авто в одній статті.

Рейтинг: 5/5 - 3 голосов
4594

Швеція - одна з найпопулярніших країн для покупки власного авто. Вона викликає інтерес покупців оскільки має ряд переваг перед іншими гравцями автомобільного ринку:

 1. Береже відношення шведів до своїх авто змушує їх не економити на обслуговуванні своєї машини. І це основна причина чому всі шведські автомобілі знаходяться у відмінному стані. Тут виходить, що ви купуєте б/у автомобіль із практично новим двигуном.
 2. Регулярне та вчасне проходження ТО гарантує автомобілям з певним пробігом хороший технічний стан. При кожному техогляді відбувається реєстрація і занесення даних про пробіг, який можна перевірити. На відміну від Німеччини (не говорячи про Україну) ТО дуже ретельне: проводиться справжня експертиза автомобіля і навіть найменші недоліки вказуються в протоколі ТО.
 3. В Швеції діють жорсткі правила обмеження швидкості: по місту 50 км/год, по заміських дорогах 90 км/год, по автобану 120 км/год. І найголовніше - шведи дотримуються цих правил!
 4. Майже всі машини в Швеції мають скандинавську комплектацію для північних широт, що найбільше підходить для нашого клімату - WEBASTO, підігрів сидіння, дзеркал, протитуманні фари, омивач фар. Хто хоче повний фул - тут легше знайти таку машину!
 5. В Швеції навіть до віддаленої ферми в лісі прокладена ідеально рівна дорога. Тому підвіски в цих авто як нові.
 6. Якщо виявиться, що власник машини відмотав показники одометра - його очікує великий штраф або навіть може сісти за грати!
 7. Дуже часто для покупця є приємний бонус - при продажі авто власник віддає додатковий комплект коліс з дисками. Це суттєва економія і не треба ламати голову де їх докупити.
 8. На відміну від Німеччини, в Швеції не використовують солоні реагенти зимою, які псують кузов автомобіля.
 9. Практично всі шведи мають спокійний, врівноважений характер, що позитивно впливає на режим їзди на автомобілі і береже ресурс двигуна.
 10. Також особливістю шведів є те, що при продажі авто в них є нормою розказувати про всі недоліки і поломки.

Одна з головних переваг - ціна на авто в Швеції дуже часто нижча ніж в інших країнах Європи. І буває, що в ціну вказану на сайті, входить ПДВ, який потім повертається. А із цінами на авто в Україні тут взагалі не можна порівнювати. Оскільки практично неможливо знайти аналоги по якості, комплектації та стану. А якщо вони і є, то коштують значно дорожче. Ви ще й досі вагаєтесь де купувати автомобіль? Звертайтесь до нашої команди автоскаутів, які завжди будуть готові Вам допомогти!

Comments ()

  Відгуки наших клієнтів

  Для отримання інформації щодо пригону авто

  Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з Вами!

  Мрієш про власне авто? Просто зв'яжись з нами!
  Хочу машину

  Пригнані авто

  Автомобілі пригнані командою Автоскаут під замовлення наших клієнтів з різних країн Європи

  Ford Focus 2016

  2016р. 1.5 дизель, 88kW 6ст. механіка

  Ціна 11700$

  Перейти детально

  Nissan NV 200

  2016р. 1.5 дизель, 55kW 6ст. механіка

  Ціна 6300€ в Німеччині

  Перейти детально

  Ford Transit maxi

  2016р. 2.2 дизель, 114kW 6ст. механіка

  Ціна 15500$

  Перейти детально