Пригон авто з Польщі

Допомога з пригоном авто з Польщі. Допомога з розмитненням і постановою на облік.

Пригон авто з Польщі Вибираючи авто, кожен намагається підібрати найбільш вигідний шлях. Купівля і пригон авто з Польщі є одним з найбільш дешевих варіантів.Однак дуже багато автомобілів на польських ринках биті, або зі скрученими пробігами, чого не скажеш про шведські авто або автомобілі з Голландії.

Чи дійсно вигідно купувати авто в Польщі?

Чи вигідно купувати в поляків? Так, але чи ви не потратите більше коштів на ремонт і обслуговування машини, однозначної відповіді не дасть ніхто. Автоскаути не радять розглядати Польщу як оптимальний варіант, тому що дуже багато поляків масово скуповують за безцінь автохлам з інших країн Європи, який швидкоруч підрихтовують і потім продають наївному українцю, якого дуже сильно спокушає низька ціна.

Гарне авто ззовні зовсім не означає що воно буде таким і зсередини. Трапляються випадки коли ззовні ідеальна машина, куплена в Польщі, проходить всього 10 тисяч км до першої заміни мастила і «влітає» на капремонт, а то й повну заміну двигуна. 

Автоскаути не радять розглядати Польщу

як оптимальний варіант для покупки автомобіля.

Чи є в Польщі хороші автомобілі?

Як і в будь якій країні, звичайно що є! Але потрапити на нього можна лише тоді, якщо це не комерційна машина, а пасажирське авто для власного користування, яке було в одного власника і не використовувалось як таксі.

Купити машину можна при особистому відвідуванні польських ринків або відповідних автосалонів, але найкраще доручити цю справу професіоналам своєї справи і замовити авто в нас! Ми допомагаємо вибрати і придбати автомобілі по всій Польщі, а також розглянемо не гірші варіанти і в інших країнах ЄС.

Кожен випадок з автопригоном є індивідуальний. Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за телефоном: 38(099) 327-74-65 (моб. viber) або скористайтеся формою зворотного звязку нижче.

Для отримання детальної інформації

відправте форму зворотнього звязку і наш менеджер звяжеться з Вами!

Мрієш про авто? Просто звяжись з нами!

Хочу машину

Пригнані авто

Останні авто пригнані з європейських просторів

Renault Grand Scenic 7sits

2013 96 kW 6ст. механіка

Ціна 12700$

Детально

Renault Kangoo 2013

2013 66 kW 5ст. механіка

Ціна 8200$

Детально

Mercedes-Benz Sprinter 316

2014 120kW 6 - механіка

Ціна 19800$

Детально