Пригон авто з Бельгії

Пригон авто з Бельгії. Як замовити та доставити авто з Бельгії

Зараз багато автомобілістів вважають за краще купувати засіб пересування за кордоном, переважно в країнах Європи. І це цілком виправдано - наприклад, можна досить недорого пригнати  якісний автомобіль з невеликим пробігом з Бельгії.

Якщо у вас є закордонний паспорт, час і кошти, то можна поїхати самому. Переваги цього способу очевидні - ви ні від кого не залежите, вільні у виборі авто для пригону, але є і недоліки.

Для укладення  більш серйозної угоди знадобляться знання, як мінімум, англійської мови або послуги перекладача. Крім того, ви ніяк не застраховані від шахрайства - спроба купити і пригнати автомобіль з Бельгії в Україну може закінчитися втратою значної суми грошей і часу. Наприклад, через недобросовісність продавця або неправильно оформлених документів.

Багато наших клієнтів саме так і вчинили - звернулися в нашу компанію. І досить швидко переконалися в тому, що зробили правильний вибір. Наші фахівці вже багато років займаються пригоном машин з Бельгії та інших країн Європейського Союзу - сумлінне ставлення до своєї роботи і низькі ціни допомагають нам успішно конкурувати з іншими компаніями на цьому ринку. Пригнати потрібну модель авто під замовлення і недорого - не проблема, ми реалізуємо будь-які побажання клієнта в мінімально можливі терміни.

Кожен випадок з пригоном авто є індивідуальний. Для отримання більш детальної інформації зателефонуйте за телефоном: 38(099) 327-74-65 (моб. viber) або скористайтеся формою зворотного звязку нижче.

Відгуки наших клієнтів

Для отримання детальної інформації

відправте форму зворотнього звязку і наш менеджер звяжеться з Вами!

Мрієш про авто? Просто звяжись з нами!

Хочу машину

Пригнані авто

Останні авто пригнані з європейських просторів

Mercedes-Benz E200

2014р. 120kW, 2.0 Бензин 7cт. автомат

Ціна 22000$

Детально

Citroen c4

2012р. 1.6D - 80кВт 6cт. автомат

Ціна 11100$

Детально

Renault Grand Scenic 7sits

2013р. 96 kW 6ст. механіка

Ціна 12700$

Детально